Karadeniz Pet

aklımı çok karıştırdı

Alperen GONCA

Meraklı Üye
ilk defa muhabbet kuşu bakıyorum ve çift aldım mama yediklerini bilmiyordum yarın yapıcam yeni bi tarif buldum 1 yumurta yarım havuc 1 cay kasigi pirinc unu 1 cay kasigi irmik 3 adet bebe buskeviti ve yaninda nijer dediler ama ne kdr atayım bilemedim cevaplarsaniz svncm

ilk defa muhabbet kuşu bakıyorum ve çift aldım mama yediklerini bilmiyordum yarın yapıcam yeni bi tarif buldum 1 yumurta yarım havuc 1 cay kasigi pirinc unu 1 cay kasigi irmik 3 adet bebe buskeviti ve yaninda nijer dediler ama ne kdr atayım bilemedim cevaplarsaniz svncm

Kardeş aynen dedıklerın gibi yumurtayı havucu rendeliyeceksin ve unla irmikle bisküviti karıştıracaksın,nijeri petshoplardan temin edıp göz kararınca kat ekstra ben çok hafif tarçında katabilirsin yalnız tarçın çok az at fazlaya kaçırırsan yemeyeblirler verdiğinde yemeyeblirler zamanla alışaşacaklardır.Umarim anlatabilmişimdir :p

Emin değilim ama nijerin fazlası tüye girmelerine sebep olabilir. Herkesin göz kararı aynı olmayabilir. Bilen birilerinin fikrini almadan rasgele atma derim.

Hayırlı olsun kuslariniz

Teskler ama aksam mamayi yaptm sabah baktim hic yenmemis neden

levent abi dogru söylemiş

Geri