Karadeniz Pet

Akşamları ev soğuk oluyor

• Konbuyu başlatan onurdondu1
  • Başlangıç tarihi
O

onurdondu1

Guest
Hayırlı sabahlar arkadaşlar sabahleyin ayazda üstüm açılınca bazen ben bile üşüyorum kuşta yanımda kafesinde pek üşüyor gibi durmuyor ama her ihtimale karşı korkuyorum alabilecem bi önlem varmı soğuğa karşı?

Üzerini bir bez yardımıyla örtebilirsin. Ne kadar doğru bilmiyorum ama ben öyle yapıyorum. :D

bende pike sarıyorum etrafına kafesinin halinden memnun gözüküyo:)))

Öyle ama evde 4 çift birde tek kuşun olduğunda sanırım bu bez ve pike işi bayağı masraflı olacak?

havlu sarabilirsin kafesinin dışına akşamları 5 havlu eder toplamda :)

eğer rüzgar varsa bu kuşlara zarar vermez ama diğer şekilse kuş zarar görmez kuş vücut sıcaklığını aynı tutar çok soğuk olmadığı sürece

Yarım metre LED as duvara ısıtır odayı.ışıklı tarafınıda duvara doğru çevir rahatsız etmez.

Ya bir de kış geliyor. Ne yapacağız biz bunları korumak için? Çok pimpirikliyim. :(

Ya bir de kış geliyor. Ne yapacağız biz bunları korumak için? Çok pimpirikliyim. :(

Calısma odana alıcaksın. Odaya da Ufo gibi birsey alıcaksın. Hem sen calısıcaksın hemde kusların ısınmıs olucak :p

Bu gece kapıyı kapattım pencere açıktı 3 gibi buz tuttum kapattım kış benim içinde zor geçiçek gibi zaten yeni başladım :(

Geri