Karadeniz Pet

Aksesuarlar icin kaziklanmaya son

cikiciki

Meraklı Üye
Arkadaslar bir Cin`de bir site var isyerinden bir arkadasim cok ucuza takilar aldigini soylemisti.Ben de ne var ne yok diye bakarken pet bolumu oldugunu gordum ve bircik aksesuar cok ucuz ve posta parasi odemiyorsunuz(arkadasimdan teyit aldim) ve postaneye gidip teslim aliyorsunuz..
Ornek bir sayfa

Birds Directory of Health Supplies, Toys and more on Aliexpress.com-Page 2

ornek urun ve fiyati
110 dolar kargo dahil
eog2yX.jpg

yavrular icin yemlik 2 adet 5 dolar
xEYbNB.jpg

Son düzenleme:
Fiyatlar pahali ozellikle kafesler burda 30 liraya alabildigin kafes orada 50 60 lirqya geliyor.
Yuvalik burda 3 lira orda 5 dolar:)

Made in Turkey iyidir arkadaşlar Çin malına gerek yok ki zaten siteye göz gezdirdim dolar üzerinden satıldığı için daha pahalıya geliyor.

zaten sizlere onerim kafes tarzi seyler degil diger kus turleri icinde aksesuarlar var.free shipping yazanlara bakin lutfen

Dostum Çinden gelene kadar gidip görerek almak daha makul hem fiyatlarda pahalı çok büyük bir çeşit yok

Yillardir aliexpress'den alisveris yapiyorum :) En son 1 hafta kadar once kol saati ve telefon kilifi getirttim. 15-20 gunde elinizde olmus oluyor. Ayrica kargo ucretsiz. PTT kargo elemani kapiniza kadar getiriyor. Daha bunun gibi bircok Çin online alisveris sitesi var :)

Yalniz su siralar dolar artmisken pek alisveris yapmanizi tavsiye etmem.

Kilifi sattim fakat gelen kol saatinin fotosunu yarin ceker konuya eklerim. Kargo paketinide cekerim halen sakliyorum :D

Hatta bir arkadasim kis aylarinda toplu bikini alimi yapiyor bu siteden yazin pazarda satiyor. Kisin fiyatlar ucuz oluyor. Ayrica kampanya donemlerine denk getiriyor cok ucuza aliyor tanesi 1-2 liraya gelmis oluyor. Pazarda tanesini en kotu 10 liradan satiyor cok deli para kazaniyor :) Nede olsa 1 tanede alsan 1000 tanede alsan kargo bedava.

Yillardir aliexpress'den alisveris yapiyorum :) En son 1 hafta kadar once kol saati ve telefon kilifi getirttim. 15-20 gunde elinizde olmus oluyor. Ayrica kargo ucretsiz. PTT kargo elemani kapiniza kadar getiriyor. Daha bunun gibi bircok Çin online alisveris sitesi var :)

Yalniz su siralar dolar artmisken pek alisveris yapmanizi tavsiye etmem.

Kilifi sattim fakat gelen kol saatinin fotosunu yarin ceker konuya eklerim. Kargo paketinide cekerim halen sakliyorum :D

Hatta bir arkadasim kis aylarinda toplu bikini alimi yapiyor bu siteden yazin pazarda satiyor. Kisin fiyatlar ucuz oluyor. Ayrica kampanya donemlerine denk getiriyor cok ucuza aliyor tanesi 1-2 liraya gelmis oluyor. Pazarda tanesini en kotu 10 liradan satiyor cok deli para kazaniyor :) Nede olsa 1 tanede alsan 1000 tanede alsan kargo bedava.

aaaaa bikiniler ucuzmuş birer takımda bizmi alsak acaba.renkli bir yaz geçirirdik

Okan abi kac beden istiyorsun soyle bedenini 1 takim hediye edelim bu yaz alli pullu birsey :D

Bende Elektronik sigara alıyordum daha önce 1 kez gümrüğe takıldı almayı bıraktım iyi araştırmak lazım bazı ürünler çok ucuz olabiliyor.

Merak ettim siteyi inceleyeyim bakalım

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

bu siteden çok alışveriş yaptım. 100 doların üstündeki ürünleri almamaya çalışın gümrükte takılma olabiliyor. eğerki 100 dolar üstüne alış yapacaksanız satıcı ile iletişime geçip ülkemizde gümrük sorunu olduğunu ürüne 100 dolar değilde 10 dolarlık mış gibi fatura kesmesini söyleyin öyle yapınca sıkıntı olmaz. ayrı ürünü alırken free shipping turkey seçin kargo ücreti olmuyor. ayrıca eğerki ürün bozuk gelirse satıcı ürünün resmini istiyor. ikna ederseniz bozukluğu hakkında yenisini tekrar gönderiyor. free shipping le kargo ortalama bir ay gibi bir sürede geliyor.

Geri