Karadeniz Pet

Akvaryum bizi buralara kadar sürükledi...

• Konbuyu başlatan Recep KILIÇERKAN
  • Başlangıç tarihi
R

Recep KILIÇERKAN

Guest
Selamunaleyküm.Herkese merabalar.Akvaryum hobisi bizde bir tutkudur.Yıllardan beri bu hobiyle ilgileniyorum.Anzısın kuş besleme güdüsü oluştu ve yeni bir canlı yeni bir dost arayışına girdim.Nette gezerken bu siteyi gördüm.Buradan usta hobicilerden ve değerli üyelerden fikir almak istedim.İlerleyen dönemlerde biraz daha araştırma yaptıktan sonra tür ve diğer konuları öğrenmek adına görüşmek üzere...

hoşgeldiniz ,muhabbet kuşu ile aklınıza gelen her soruyu sorabilirsiniz

aynen bende senin gibiyim evde 2 akvaryum 7 cift muhbis 4 yavru var :D

hoşgeldiniz ,muhabbet kuşu ile aklınıza gelen her soruyu sorabilirsiniz

Teşekkürler, hoş bulduk.Tür olarak jako papağan ile muhabbet kuşu arasında kaldım.Kısa bir dönemden ziyade daha uzun vadede bakabileceğim kuş istiyorum.Örneğin, 15-20 yıl arkadaşlık edebileceğimiz bir tür olması daha uygun olur.

aynen bende senin gibiyim evde 2 akvaryum 7 cift muhbis 4 yavru var :D

Kişinin, bir hayvanı dost edinmesi ona değer verip zaman ayırması çok güzel bir duygu.Balıklardan sonra kuşlarla da iletişim kurabilirsek ne mutlu bize.

Hosgeldin desenize herkesin evinde bir akvaryum birde kafes var :D .

İlgilerinden dolayı herkese teşekkür ederim.Bu gün kuşu aldım.Albino sarı muhabbet kuşu, henüz yeni yem yemeye başlamış ve el uzatınca yavaş yavaş geliyor.Keyifli hobiler :D

Selamunaleyküm.Herkese merabalar.Akvaryum hobisi bizde bir tutkudur.Yıllardan beri bu hobiyle ilgileniyorum.Anzısın kuş besleme güdüsü oluştu ve yeni bir canlı yeni bir dost arayışına girdim.Nette gezerken bu siteyi gördüm.Buradan usta hobicilerden ve değerli üyelerden fikir almak istedim.İlerleyen dönemlerde biraz daha araştırma yaptıktan sonra tür ve diğer konuları öğrenmek adına görüşmek üzere...

hoşgeldin kardeşim aramıza inşallah iyi vakit geçirirsin :)

Teşekkürler, hoş bulduk.Tür olarak jako papağan ile muhabbet kuşu arasında kaldım.Kısa bir dönemden ziyade daha uzun vadede bakabileceğim kuş istiyorum.Örneğin, 15-20 yıl arkadaşlık edebileceğimiz bir tür olması daha uygun olur.

Kişinin, bir hayvanı dost edinmesi ona değer verip zaman ayırması çok güzel bir duygu.Balıklardan sonra kuşlarla da iletişim kurabilirsek ne mutlu bize.

Maddi durumunuz yeterli olacaksa , besliyeceğiniz alan uygunsa jako papağan alın derim. Tek başına size dostluk yapar , eğitirsiniz.

Hoşgeldiniz. Ben aradığım birçok şeyi burada buldum, sizin de bulabileceğinizden eminim. İyi forumlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hayırlı olsun, güle güle besleyin.

Teşekkür ederim.Yeni konuda fotoları atarım.Keyifli hobiler :d

hoşgeldin kardeşim aramıza inşallah iyi vakit geçirirsin

Teşekkür ederim.Saolun.Keyifli hobiler :d

Maddi durumunuz yeterli olacaksa , besliyeceğiniz alan uygunsa jako papağan alın derim. Tek başına size dostluk yapar , eğitirsiniz.

Jakoları her yönüyle çok araştırdım.2,5 - 3 yaşındaki çocuk zekasına sahip olabilecek bir dost elbette değerlidir.İstediğim şekilde yavru bulmak bizim buralarda zor, bundan dolayı jakoyu ilerleyen dönemlerde az çok kuş çevremiz oluştuktan sonra düşünüyorum.Keyifli hobiler :d

Hoşgeldiniz. Ben aradığım birçok şeyi burada buldum, sizin de bulabileceğinizden eminim. İyi forumlar.

Teşekkür ederim saolun.Keyifli hobiler :d

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:40 -->-> Daha önceki mesaj 18:50 --

Bu gün kafesten dışarı çıkardım.İşaret parmağımda sürekli durdu.Uçmak istemedi ayrıca kafese de girmek istemedi.Durum biraz karışık, kafese koydum yarın tekrar denerim İnşallah.