petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Akvaryum bizi buralara kadar sürükledi...

Konusu 'Kendimizi Tanıtalım' forumundadır ve Recep KILIÇERKAN tarafından 20 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. Recep KILIÇERKAN

Selamunaleyküm.Herkese merabalar.Akvaryum hobisi bizde bir tutkudur.Yıllardan beri bu hobiyle ilgileniyorum.Anzısın kuş besleme güdüsü oluştu ve yeni bir canlı yeni bir dost arayışına girdim.Nette gezerken bu siteyi gördüm.Buradan usta hobicilerden ve değerli üyelerden fikir almak istedim.İlerleyen dönemlerde biraz daha araştırma yaptıktan sonra tür ve diğer konuları öğrenmek adına görüşmek üzere...

2. Bilal KURDDAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    hoşgeldiniz ,muhabbet kuşu ile aklınıza gelen her soruyu sorabilirsiniz

3. Ahmet Tan

Ahmet Tan New Member

Beğenileri:
    0
    aynen bende senin gibiyim evde 2 akvaryum 7 cift muhbis 4 yavru var :D

4. Recep KILIÇERKAN

Teşekkürler, hoş bulduk.Tür olarak jako papağan ile muhabbet kuşu arasında kaldım.Kısa bir dönemden ziyade daha uzun vadede bakabileceğim kuş istiyorum.Örneğin, 15-20 yıl arkadaşlık edebileceğimiz bir tür olması daha uygun olur.

Kişinin, bir hayvanı dost edinmesi ona değer verip zaman ayırması çok güzel bir duygu.Balıklardan sonra kuşlarla da iletişim kurabilirsek ne mutlu bize.

5. erha1907

erha1907 New Member

Beğenileri:
    0
    Aramıza hoş geldiniz o zaman :)

6. Çağrı GÖKÇEK

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Hoş geldiniz bende akvaryum dan buralara kadar geldim

7. OSMANLI

OSMANLI Member

Beğenileri:
    1
    Hosgeldin desenize herkesin evinde bir akvaryum birde kafes var :D .

8. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    Hoş geldiniz.

9. Recep KILIÇERKAN

İlgilerinden dolayı herkese teşekkür ederim.Bu gün kuşu aldım.Albino sarı muhabbet kuşu, henüz yeni yem yemeye başlamış ve el uzatınca yavaş yavaş geliyor.Keyifli hobiler :D

10. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  11. Ahmet Behçet

hoşgeldin kardeşim aramıza inşallah iyi vakit geçirirsin :)

12. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4
    Maddi durumunuz yeterli olacaksa , besliyeceğiniz alan uygunsa jako papağan alın derim. Tek başına size dostluk yapar , eğitirsiniz.

13. ArdaKocak04

Hoşgeldiniz. Ben aradığım birçok şeyi burada buldum, sizin de bulabileceğinizden eminim. İyi forumlar.

#13 ArdaKocak04, 22 Temmuz 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 22 Temmuz 2014
  14. Recep KILIÇERKAN

Teşekkür ederim.Yeni konuda fotoları atarım.Keyifli hobiler :d

Teşekkür ederim.Saolun.Keyifli hobiler :d

Jakoları her yönüyle çok araştırdım.2,5 - 3 yaşındaki çocuk zekasına sahip olabilecek bir dost elbette değerlidir.İstediğim şekilde yavru bulmak bizim buralarda zor, bundan dolayı jakoyu ilerleyen dönemlerde az çok kuş çevremiz oluştuktan sonra düşünüyorum.Keyifli hobiler :d

Teşekkür ederim saolun.Keyifli hobiler :d

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:40 -->-> Daha önceki mesaj 18:50 --

Bu gün kafesten dışarı çıkardım.İşaret parmağımda sürekli durdu.Uçmak istemedi ayrıca kafese de girmek istemedi.Durum biraz karışık, kafese koydum yarın tekrar denerim İnşallah.

Sayfayı Paylaş