Karadeniz Pet

Akvaryum gibi kafes

cetinates

Paylaşımcı Üye
kafesin görseli güzel fakat Kuş için uygunmu acaba ?

Şeffaf akrilik çerçevesi sayesinde evcil hayvanınız ile aranızda görüntünüzü engelleyen hiçbir engel kalmayacak. Muhabbet kuşu. kanarya, ispinos kuşu, küçük papağanlar ve paraketler için, tabanı tel ızgaralı, dekoratif, kuş kafesidir. *Ürünün içerisinde 2 adet yemlik, 2 adet ahşap tünek , 1 adet salıncak bulunmaktadır. Ebatları; En : 34 cm Boy : 36 cm Yükseklik : 43 cm

Görsel ve temizlik olarak güzel olabilir ama fiyat olarak bana da fazla geldi.

Gerek yok böyle fantezilere :) kuş alışana kadar cama kafa atıcaktır.

kafesin görseli güzel fakat Kuş için uygunmu acaba ?

Şeffaf akrilik çerçevesi sayesinde evcil hayvanınız ile aranızda görüntünüzü engelleyen hiçbir engel kalmayacak. Muhabbet kuşu. kanarya, ispinos kuşu, küçük papağanlar ve paraketler için, tabanı tel ızgaralı, dekoratif, kuş kafesidir. *Ürünün içerisinde 2 adet yemlik, 2 adet ahşap tünek , 1 adet salıncak bulunmaktadır. Ebatları; En : 34 cm Boy : 36 cm Yükseklik : 43 cm

Hocam bence aksiyona gerek yok benim tercihim her zaman pirinç kafes veya salma-çifthanelerdir hem bunda kuş kendini yaralayabilir zaten abilerde söylemiş hem fiyatıda fazla geldi

Cok mantikli degil ama zevkler ve renkler tartisilmaz tabii ki.

Kuslar yan tellere tutunarak yukari tirmanmaktan hoslanirlar. Bu kafeste ancak tunekte biblo gibi durur. Fiyati da yuksek, sanirim ayni paraya Hagen Vision S01 alinmasi daha mantikli olur.

görsel güzel ama hem çarpabilir kendini hem de 1-2 gün içinde kirlendiğinde cam siler gibi temizlemek gerekir yağlanır çünkü 1 gün içinde bile yemliklerin ya da ayna gibi oyuncakların ne kadar pislendiğini biliyoruz. görüntü güzel ama kullanışlı olmayacaktır diye düşünüyorum. kuşun resmini çekmek kolay olur bunla, benim en zorlandığım resmini çekeceğim zaman kafes tellerinden görüntü yakalayamamak, dışarı çıkarınca da yerinde durmadığı için çekemiyorum yani vitrin gibi kullanmak için iyi :)

Dekoratif diyor canli besliyoruz lutfen hayvanlara biraz daha cana yakin davranalim.kafes herzaman iyidir.bide 150 tl.akvaryumcuda aynisi 30 tl.fantazimi desek buna aksiyonmu desek yoksa ne desek

Bence hagen kafes al

Bence telleri kaliteli bir kafes alınız,böyle bir şeyin içinde kuşunuz mutlu olmaz.

Dekoratif arıyorsanız hagen vision kafes alın. Cam almayın sakın.

şu an kafes ihtiyacım yok,kafeslerimden birtanesinin çevresine akrilik koruma yaptım diğeride vision s01,reklam maili geldi daha önce görmediğim için sizlerle paylaşmak istedim.

Geri