Karadeniz Pet

Alacağim show jumbolar

niğde piyasası bu kuşların piyasası 300 tl ama ereğlide nedir bilmem.ama kuşlar iyiymiş maaşallah.

gel kardesim her türlü alırsın 300 liraya mesela ben bu kuşu 100 liraya aldım ama üzerine çok titreyince kuş yağlandı :D

EYQqav.jpg

8gmb4A.jpg

gel kardesim her türlü alırsın 300 liraya mesela ben bu kuşu 100 liraya aldım ama üzerine çok titreyince kuş yağlandı :D

EYQqav.jpg

8gmb4A.jpg

guzel kuşmuş maşallah 100 lira cok ucuz niğdeye gelmek lazım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:56 -->-> Daha önceki mesaj 19:49 --

EYQqav.jpg

8gmb4A.jpg

bu arada niğde cok uzakmış yav

Yol konusunda Yapacak bi sey yok :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:05 -->-> Daha önceki mesaj 23:02 --

Nigde de jumbo yu fazla alan olmadigi icin petshoplar ucuza satiyor

videodaki kuşlar Show jumboya benzemiyor, etmez bence o kadar...

Bugün forumda bir arkadaş Almanya dan bir arkadaşının getirdiği kuşları aynı (size söylenen fiyata) fiyata aldığını yazmıştı. Her üretici veya satıcı kuşuna istediği fiyatı isteyebilir ama bir fikir vermesi açısından istersen o kuşları da bir inceleyebilirsiniz.

Bugün forumda bir arkadaş Almanya dan bir arkadaşının getirdiği kuşları aynı (size söylenen fiyata) fiyata aldığını yazmıştı. Her üretici veya satıcı kuşuna istediği fiyatı isteyebilir ama bir fikir vermesi açısından istersen o kuşları da bir inceleyebilirsiniz.

Hangi arkadaş peki o

Arkadalar kuslar iyimi şu fiyat edermi diye yorum yapmayın bence her kusun kendine has fiyatı vardır hosuna gıttıyse alırsın gıtmedıyse baska bıyerde ucuza alabilirsin

Arkadalar kuslar iyimi şu fiyat edermi diye yorum yapmayın bence her kusun kendine has fiyatı vardır hosuna gıttıyse alırsın gıtmedıyse baska bıyerde ucuza alabilirsin

Ben Almış ken en iyisini almak istiyorum uzaklardan da bulamıyorum o yüzden sordum ve herkes istediğini yazabilir çünkü bura bir forum herkes düşüncesini yazabilir ama yorumun için tesekkurler

Geri