petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Alacağım takım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Üretimi' forumundadır ve SencerSancak tarafından 6 Eylül 2016 başlatılmıştır.

1. SencerSancak

SencerSancak Active Member

Beğenileri:
    54
    Ben yeni bir takım almayı düşünmekteyim.Bu takım 1 yaş civarında ve 2. kuluçkanın yavrularını da vermişler.Yavrular büyüdükten sonra ben bu takımı alacağım.Sizce daha yavru bir çift mi almalıyım veya tecrübeli mi ?

2. Ahmed Demir

Ahmed Demir Active Member

Beğenileri:
    205
    Cift alirsaniz es tutma derdiniz olmaz eve alisma evresi olur muhakkak o evrede dinlenmis olurlar tabi her cift yavru verdi bendede yavru vericek diyemeyiz kucuk bir ihtimalde olsa boyle birseyde var cift aldim masallah memnunum diger ciftimi yavruyken aldim baska kus gormedikleri icin es oldular 7 ayliklar suan uyumlari iyi karar sizin hayirli olsun

3. umut asal

umut asal Active Member

Beğenileri:
    33
    ben cift almadım gittim ayrı kafeslerden erkek dişi aldım şimdi dişi sıkıntılı hep 3 tane dişi deistim cift almadıma pismanım valla bi eş tutsalar yeter bana ya yavruyu 1 sene sonra yapsalarda olur hep kavga ediyolar dişi kuş deistirmekten bıktım :d

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Hayırlı uğurlu olsun bence biran önce yavru almak istiyorsanız sağlıklı bir çift almak daha iyidir

Çağrı bunu beğendi.
  5. Kamen

Kamen Active Member

Beğenileri:
    242
    Eş ve daha önceden yavru alınmış kuş alırsanız burda birbirlerine nasıl alışırlar yerine bu yavrulara nasıl bakabilirim diye sorular sorarsınız.

6. SencerSancak

Beğenileri:
    54
    Demek istediğimi tam anlamamışsınız belli ki.Ama yine de sağolun.

7. alidinc28

alidinc28 Active Member

Beğenileri:
    206
    Almayı düşünüdüğünüz kuşları alırsanız daha iyi olur ikinci kuluçkası demek hem tecrübeli hemde genç kuşlar demektir.

8. SencerSancak

Beğenileri:
    54
    Pekâlâ hepinize teşekkür ediyorum.

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş