Karadeniz Pet

Alalı 5 Gün Olan Boncuk

• Konbuyu başlatan Eren Temiz
  • Başlangıç tarihi
E

Eren Temiz

Guest
Başlıkta ki gibi alalı 5 gün oldu ve bize ani bir şekilde alıştı. İşte resimleri;
nhnug.jpg
[/url][/IMG]
nhnv9.jpg
[/url][/IMG]
nhnzz.jpg

nazar+boncugu.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
Maşallah çok tatlı eğer yavrularımdan dişi çıkarsa damat olarak isteyebilirm :D başlık parası ile birlikte

Maşallah güzel kuş, benimde bir ingilizim vardı ama ilk aldığım kuştu uzun zamandan beri oda ilk gün omuzuma elime falan geliyordu yavruydu :) Bazen özlüyorum onu

maşallah..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ya arkadaşım nasıl alıştı ne yaptında alıştı ben de kuşumu kendime alıştırmaya çalışıyorum da??

Ya arkadaşım nasıl alıştı ne yaptında alıştı ben de kuşumu kendime alıştırmaya çalışıyorum da??

Öncelikle herkese teşekkürler :)
Arkadaşım alıştırmak aslında ne kolay ne zor. Ben alıştırmak için alabildiğim en yavru muhabbet kuşunu aldım. Ondan sonra geldiği günden itibaren onla konuşuyorum günün tamamı nerdeyse, zaten kafesi odamda sürekli iletişim halinde oluyorum. Her gün mutlaka elim kafesin içine soktum. Bir kaç gün sonra parmağımı karnının altına getirdim ve terredüt etmen kondu. Bu parmak konma işini sürekli devam ettirdim. Şimdi odaya girdiğim de resmen çıldırıyor benle oynamak için.

her kuşun karakteri farklı oluyor sanada canayakın olanı denk gelmiş 41 kere Maşalah :D

hem karakter meselesi hemde yaş. ben de çok yavru almıştım aldığımda zaten elden kaçamıyordu kolay oldu :)

Geri