petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

albino alacağım yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve mücahitejderha tarafından 20 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. mücahitejderha

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar albino kuş alacagım ama onlarin cinsiyetlerini anlamak biraz farkli olduğu için sormak istedim. Burda bi petshopda var albino lutino 50 tl diyor sizce fiyati nasil

Asıl önemli olan burnunun üstü koyu kahve rengiydi onun cinsi ne? Petshopda olduğu için resim yok. Soyle tarif edeyim normal kuslar kizistigi zaman ceresi koyu kutu kahve rengi bi şekilde olur ya öyleydi sizce cinsi nedir ? Yardim

2. Gürkan GÜLER

Altın Üye

Beğenileri:
    23
    Disi o kus kizismis erkekerinde koyu pembe yada mavi olur

3. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    kahverengi cereye sahip ise disidir. Fiyat normal kus guzelse saglikli ise alin bence

l

4. mücahitejderha

Beğenileri:
    0
    Yorumlar için teşekür ederim kuş saglıkli gibi duruyordu tüyleri falan çok güzel duruyordu masaallah

5. Bulut YILDIZ

Eger es olarak alacaksaniz o kusu macirmayin derim kizismis bir kus kaptirmayin o kusu ;)

6. mücahitejderha

Beğenileri:
    0
    Alacam ama benim kusum daha biraz kucuk yani 45 gülük daha ve baktigim petshop 1-2 tane yokki çok ve hepsi öyle

Sayfayı Paylaş