Karadeniz Pet

Albino Cİnsiyet Resimli

Oğuzhan Yıldız

Meraklı Üye
A17A7670-C21A-4694-BDAA-6407AAC19F94.jpeg
52F41B14-AF82-4DDF-8AD7-C5986CA6D040.jpeg
Arkafaşlar çiftim albino cinsi ama hangisi erkek hangisi dişi bilmiyorum daha önce yavru alınmış ama şuan kavga ediyorlar ayırmam mı gerekiyor ayırmam gerekiyorsa erkek yuvalık olan kafeste mi kalmalı resimler ekte değerli yorumlarınızı bekliyorum

Üsttekinin ceresi parlak gibi yani muhtemelen erkek, alttaki dişi

Üstteki erkek kardeşim mavi tonlarında olan, alttaki kahve tonundaki ceremiz ise dişi kuşumuzu gösterir. Kesin sonuç budur.
Ayrıca çiftlere fazla dokunmayın,kimi kuşlar strese girer kimileri ise umursamaz. Sizinkiler strese girmiş olabilirler. Hayırlı, sağlıklı üretimler.

Dışkılamadaki sorunlar da stres nedeni olabilir. Probiyotik kullanmayı deneyin. Ortamda onları rahatsız edebileceğini düşündüğünüz ses, hareket, cisim vb kaldırmayı deneyin. Ayırmak sadece geçici çözümdür.

Üstteki erkek kardeşim mavi tonlarında olan, alttaki kahve tonundaki ceremiz ise dişi kuşumuzu gösterir. Kesin sonuç budur.
Ayrıca çiftlere fazla dokunmayın,kimi kuşlar strese girer kimileri ise umursamaz. Sizinkiler strese girmiş olabilirler. Hayırlı, sağlıklı üretimler.
Çok Sağolun hocam

Ekli dosyayı görüntüle 17616 Ekli dosyayı görüntüle 17617 Arkafaşlar çiftim albino cinsi ama hangisi erkek hangisi dişi bilmiyorum daha önce yavru alınmış ama şuan kavga ediyorlar ayırmam mı gerekiyor ayırmam gerekiyorsa erkek yuvalık olan kafeste mi kalmalı resimler ekte değerli yorumlarınızı bekliyorum
Kuşlar hakkında bir birleşmeye şahit oldunuz mu hiç, sonucumuz doğru mu emin olmak için soruyorum. Yahut da davranışlarını gözlemlediğinizde hangisi erkek, dediğimiz gibi çıktı mı?

Kuşlar hakkında bir birleşmeye şahit oldunuz mu hiç, sonucumuz doğru mu emin olmak için soruyorum. Yahut da davranışlarını gözlemlediğinizde hangisi erkek, dediğimiz gibi çıktı mı?
Hocam forumu bıraktığınızı sanıyordum ben :) şimdi nöbetöiyim tesadüf gördüm birleşmelerine şahit olmadım ama yavrusunu gördüm üstteki erkek demişti Kuşçu kuşları alırken ama eve getirdikten sonra dişinin ayak attığını gördüm ama sonuç olarak üstteki erkek Yani ben kuşları geri verdim albino sevmediğimden

Hocam forumu bıraktığınızı sanıyordum ben :) şimdi nöbetöiyim tesadüf gördüm birleşmelerine şahit olmadım ama yavrusunu gördüm üstteki erkek demişti Kuşçu kuşları alırken ama eve getirdikten sonra dişinin ayak attığını gördüm ama sonuç olarak üstteki erkek Yani ben kuşları geri verdim albino sevmediğimden
Açıklama yaptığım o konuya bir daha bakın, şimdilik geri döndüm. Tamam anladım, hayırlısı olsun.

1.Resimdeki erkek 2.resimdeki dişi

Geri