Karadeniz Pet

Albino değilmi

anrsg

Yeni Üye
Arkadaşlar dün kuşu burada cinsiyeti için yayınlamıştım ama bugün daha dikkatli baktım kuşun gözleri siyah ve sırt bölümü turkuaz renkte bu şekilde albino olmuyor mu (olmuyorsa daha mutlu olacam):D buna göre cinsiyeti nedir.

Bide genellikle yerde takılıyor yavru olduğu için midir.?

Yeni foto ekledim.

Albino bi tür hastalık
daha doğrusu eksiklik
insanlardada olduğu gibi
vücudun barındırması gereken
renk pikmentinin olmaması
egerki kusunuzda nokta kadar
renk varsa kuş albino değildir

Gözleri siyah sırtı turkuaz demiş nasıl albino olsun?

Evet Sırtı komple turkuaz renkte.

Son düzenleme:
kartal gorunumlu sahin :D kusunuz erkek yaklasik 2 aylik

evet resimden anlaşılmıyor sadece kanatlarını açtığında belli oluyor.Erkek olduğundan eminiz değilmi yoksa geri vermeyi düşünüyorum bu gün.

Birde ele alıştırmak için ne yapmam gerekir dün aldım kafese yaklaştığımda bile korkuyor.Bu gün biraz dibe yem atayım dedim baya bi ses çıkardı.Ne kadar beklemeliyim yaklaşmak için.

erkek albino ise mutlu olun bence. çünkü albino erkek çıkma ihtimali çok düşük diye biliyorum. genelde erkekler hep lutino oluyor.

bi kaçgün bekle sonradan elini yavaşça kafese yaklaştır elini kafese ilk soktuşunda mutlaka uçuşacaktır sende o heycanl elini hemen çekme lini sabit tut zarar gelmeyeceğini anlar bir müddet sonra uçmaz durur sen durduktn nsonra lini ona hemen yklşırma hergün böyle böyle yap line tamamen alışır ondan sonra işin kolay..

Dediklerinizi yapacam biraz sabır işi sanırım.Bikaç gün beklicem.
Erkek olmasını çok isterim daha kolay eğitiliyorlar diye biliyorum.İnş erkektir.Dün yayınladığımda çoğu dişi demişti bu gün erkek :D yarın yayınlasam alimallah ......

Kusunuz Albino değil ve erkek Güle güle besleyin

kuşunuz albino deqil ve her süt beyaz kuş albino deqildir albino olduguna emin edilseniz yanlış bilgi vermeyin.

peki çok çekingen duruyor ne kadar zamana toparlar kendini.

nezamandır sizde kuş

Çekingen olması normal zamanla atlatir bu durumu

kuşun gözleri kırmızı değil siyahsa renk bembeyazsa duble faktördür.zaten göz kırmızı değilse albino olması söz konusu değildir hayırlı olsun istediğin gibi albino değil :)

Geri