Karadeniz Pet

Albino Dişi, Kümese hoşgeldin..

cok cirkinler neresi güzel bende yok dıyede kıskanmadım :D

hayırlı üretimler bende bugün dişi albino alıp eşe attım eş tuttu yuvalıgı kemirmeye başladı henüz 3 saat oldu yenı yumurtaların gelmesi yakındır maşallah subhanallah :)

maşallah hayırlı üretimler kardeşim

Allah razı olsun :)

Beklıyorum sayın modaretor :)

:) İnşallah..

hayırlı üretimler bende bugün dişi albino alıp eşe attım eş tuttu yuvalıgı kemirmeye başladı henüz 3 saat oldu yenı yumurtaların gelmesi yakındır maşallah subhanallah :)

İnşallah bol bol yavrular alırsınız, Hayırlı üretimler..

teşekkürler bugra hocam

Maşallah
Nasıl oluyorda bu kadar çabuk yavru alabiliyorsunuz.
Bi tüyo verin.
Yardım edin.
Biz alınca 1aydır çiftleşme bile görmedim.
Daha ne kadar beklicem bilmiyorum.

Nedir bu işin sırrı. ?

hocam kus sayısı fazla bırde eslerı nıtelıklı kalıfıye es olarak secıyoruz petshoğa gıdıp sunu begendım ver demıyoruz kusun begenmesını beklıyoruz tıyo bu kalanı sen ne yedırıyosan bende onu yedırıyorum kusa :D

hocam kus sayısı fazla bırde eslerı nıtelıklı kalıfıye es olarak secıyoruz petshoğa gıdıp sunu begendım ver demıyoruz kusun begenmesını beklıyoruz tıyo bu kalanı sen ne yedırıyosan bende onu yedırıyorum kusa :D

Çok istiyorum yavru görmeyi.
Ne kadar takıntı yaparsam o kadar geç olacak galiba.

Bira mayası ve diazem önerirmisiniz.
Kullanıyormusınuz

Kuşlarınıza düzenli mama yapıyorsanız, onlar olursa cok daha iyi olur, ama olmazsa da olur..

Kuşlarınıza düzenli mama yapıyorsanız, onlar olursa cok daha iyi olur, ama olmazsa da olur..

Dişi Kuşumdaki
Eşeleme
Yem ve mama boşaltma huyundan kurtulsam kafam rahat bekleyeceğim
Ama şimdi bu derdim var.

Özene özene yaptığım mama hemen yere
Boşaltılıyor

Son düzenleme:
bira mayası ve dizayme hıc kullanmadım ama kullananlar faydasının oldugunu soyluyor

Dişi Kuşumdaki
Eşeleme
Yem ve mama boşaltma huyundan kurtulsam kafam rahat bekleyeceğim
Ama şimdi bu derdim var.

Özene özene yaptığım mama hemen yere
Boşaltılıyor

Mamalıklara yem koyuyorsunuz anladıgım kadarıyla.. onlara koymayın, üstü kapaklı seffaf yemliklerden alın.. yarım doldurun yemligi, eşeleme huyunu bırakır o zaman..

Mamalıklara yem koyuyorsunuz anladıgım kadarıyla.. onlara koymayın, üstü kapaklı seffaf yemliklerden alın.. yarım doldurun yemligi, eşeleme huyunu bırakır o zaman..

Teşekkür ederim
Olayı özetlersem şöyle

Önce normal yemlikte verdim yemi
Tamamen boşalttı
Sonra akıllı yemlikte verdim diğerini çıkarttım.
Yine akşama akıllı yemlik boştu.
Sonra mamalıkta veriyorum akıllı yemlik ile birlikte.
Çok fazla yem harcıyorum

Aldığım kaliteli yemler boşa gidiyor hep

Bi arkadaş suluk ile vermemi önerdi. Onu denicem bide
Napıyım?!

yere ser yerden yesın bence tek cozum bu

Dene bakalım denemekten zarar gelmez.

Hadi bakalım hayırlısı :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:52 -->-> Daha önceki mesaj 23:12 --

3. Yumurtayı da aldık albinodan, erkek ile birkaç çiftleşme daha oldu. Bakalım yavrular nasıl çıkacak.

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Geri