Karadeniz Pet

Albino hakkinda yardim ve gorusleriniz.

Denklem2a

Yeni Üye
Merhaba arkadaslar,

Elimde yumurtadan aldigim erkek bir kus vardi konusturmaya calisiyordum, gectigimiz gun magazaya gittigimde bir Albino gordum dayanamayip aldim :).

Deneyimli biri sayilmam bu nedenle yardiminiza ihtiyacim var, kuslarin resimleri assagida.

Sorularim ise;

1- Bu beyaz, disi ve Albino mu?
2- Yaklasik olarak yasi kac? Erkek kusum 7 aylik.
3- Cift tutarlar mi? Tutarlarsa nasil yavrulari olur?
Bu sorulara eklemek istediginiz bilgiler varsa okumaktan zevk alirim.

g4ZAaN.jpg

qmPl7q.jpg

12Mkz5.jpg

dWk217.jpg

Yardimlariniz icin simdiden cok ama cok tesekkurler.

Merhaba arkadaslar,

Elimde yumurtadan aldigim erkek bir kus vardi konusturmaya calisiyordum, gectigimiz gun magazaya gittigimde bir Albino gordum dayanamayip aldim :).

Deneyimli biri sayilmam bu nedenle yardiminiza ihtiyacim var, kuslarin resimleri assagida.

Sorularim ise;

1- Bu beyaz, disi ve Albino mu?
2- Yaklasik olarak yasi kac? Erkek kusum 7 aylik.
3- Cift tutarlar mi? Tutarlarsa nasil yavrulari olur?
Bu sorulara eklemek istediginiz bilgiler varsa okumaktan zevk alirim.

g4ZAaN.jpg

qmPl7q.jpg

12Mkz5.jpg

dWk217.jpg

Yardimlariniz icin simdiden cok ama cok tesekkurler.
maasallah beyaz kusunuz harıka :D

İkisi de kızışmış. Son fotoğraf her şeyi gösteriyor. Erkek çalışmalara başlamış direk. Yuvalık takmalısın. Atalarından gelen renkler ışığında yavruların renkleri belli olur.

Erkegin Etrafinda dondugune bakma, beyaz geleli 2 gun oldu ve halen alisma surecinde erkegi yaklastirmiyor ama erkegin kizismis oldugu dogru tespit.

Cevabin icin cok tesekkurler.

1- Albino degil albinolarin gozleri kirmizi oluyor ama cok guzel kuş.
2-Yaşi 1 yaşina yakin.
3-Cift tutarlar bence bi kacgun gozlemleyin. Yavru lari Allah bilir :)

Yanlız Fotoğrafı ceptelefonu ile mi çektiniz yoksa makinanız varmı. Baya güzel fotolar çekmişsiniz :)

1- Albino degil albinolarin gozleri kirmizi oluyor ama cok guzel kuş.
2-Yaşi 1 yaşina yakin.
3-Cift tutarlar bence bi kacgun gozlemleyin. Yavru lari Allah bilir :)

Bilgiler icin cok tesekkurler.
Gozleri kirmizi, fakat fotograf makinesinin gazabina ugradim

Dun cektigim bir fotografi daha ekliyorum goz rengi daha belirgin.

z2rYnj.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:04 -->-> Daha önceki mesaj 14:55 --

Yanlız Fotoğrafı ceptelefonu ile mi çektiniz yoksa makinanız varmı. Baya güzel fotolar çekmişsiniz :)

Fotografcilik hobim elimde cok sevdigim bir canon 6D var objektif olarakta 100mm makro kullandim.

Sanirim sende fotografcilikla ilgileniyorsun?

Bilgiler icin cok tesekkurler.
Gozleri kirmizi, fakat fotograf makinesinin gazabina ugradim

Dun cektigim bir fotografi daha ekliyorum goz rengi daha belirgin.

z2rYnj.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:04 -->-> Daha önceki mesaj 14:55 --

Fotografcilik hobim elimde cok sevdigim bir canon 6D var objektif olarakta 100mm makro kullandim.

Sanirim sende fotografcilikla ilgileniyorsun?

İlgim alakam var. Telefonla da kalitesini aşan fotoğraflar çekiyorum. Ama orta donanımlı bir makine alacak kadar maddi durumu düzeltemedim henüz. En kısa zamanda almayı planlıyorum bende. Kısmet bakalım.

İlgim alakam var. Telefonla da kalitesini aşan fotoğraflar çekiyorum. Ama orta donanımlı bir makine alacak kadar maddi durumu düzeltemedim henüz. En kısa zamanda almayı planlıyorum bende. Kısmet bakalım.

Umarim en kisa zamanda istedigin gibi bir makine alirsin.

Turkiye de ki fiyatlar biraz pahali ozellikle bu tip makineler icin (telefon, fotograf makinesi, vb), ben Isvicre de yasiyorum burada fiyatlar biraz daha assagida kabuledilebilir duzeyde.
Eger Istanbul ve ya cevresinde yasiyorsan sana yardimci olabilirim.

Umarim en kisa zamanda istedigin gibi bir makine alirsin.

Turkiye de ki fiyatlar biraz pahali ozellikle bu tip makineler icin (telefon, fotograf makinesi, vb), ben Isvicre de yasiyorum burada fiyatlar biraz daha assagida kabuledilebilir duzeyde.
Eger Istanbul ve ya cevresinde yasiyorsan sana yardimci olabilirim.

Teşekkürler MEmur olduğumdan siirtte görevim burada yaşıyorum.

Geri