Karadeniz Pet

albino

Berrin YASMİN

Emektar Üye
bugün petshopa gittim vitamin almak için bi tane albino gördüm sarı sipariş özerine getirmiş merak ettim albino fiyatları ne kadar acaba.petshopcu fiyatı söyledi ama sizlerden de bilgı almak îstedim.

Emin değilim ama 75-150 tl arası biliyorum (Baştada belirttiğim gibi emin değilim)

bugün petshopa gittim vitamin almak için bi tane albino gördüm sarı sipariş özerine getirmiş merak ettim albino fiyatları ne kadar acaba.petshopcu fiyatı söyledi ama sizlerden de bilgı almak îstedim.

sarı albino olmaz sarı lubinodur :))) eğer lubinoysa 100tl tam fiyatı ama albinoysa 75tl iyidir ..

Hastalıklı olmasın ?
Zannetmiyorum gayet sağlıklı duruyordu tüyleri falan parlaktı çok güzel sap sarıydı cezaevine gitcekmiş şipariş üzerine getirmiş o kadar kuşun arasında 3 tane güzel kuş vardı ve 1 tane daha albino vardı ama sarı benim beğendıgım daha güzeldi.

İshal olma ihtimali varmı belki olabilir ama tabi siz gördüğünüz için pek birşey diyemem yinede belkide son bir tane kalmıştır elinden çıkarmak için yapıyordur ? sizin yerinizde olsam tabi bakabilicekseniz alırıdım :)

İshal olma ihtimali varmı belki olabilir ama tabi siz gördüğünüz için pek birşey diyemem yinede belkide son bir tane kalmıştır elinden çıkarmak için yapıyordur ? sizin yerinizde olsam tabi bakabilicekseniz alırıdım :)
Bi an alasım geldi ama 1 tane beyazlı mavili vardı çok güzeldi Şuan alamam yavrularımın büyümeden alamam anca yem kırmaya başladıkları zaman.

berrin yasmin bak kardeşim sana şöyle söyleyeyim ful sarı olanlar lubino ful beyaz olanlar albino önce orda hem fikir olalım o lubino lubino için 25 tl çok ucuz eğer sağlıklıysa ve lubinoysa kaçırma derim

göz rengine iyi bak kırmızı değil ise albino değildir

Göz rengine bakmalısın kırmızıysa albinodur, kırmızı değilse albino değil ve albinolar sarı olmaz.
Benim kendi yavrularımdan damızlık bıraktığım albino.

fotoraf0815.jpg

arkadaşlar beyaz kırmızı gözlü olanlar albino sarı kırmızı gözlü olanlarda lutino dur .

albino ve lutino oldukları için çok uçuk fiyatlar vermeyin ...

Berrin hanım,
bende sipariş üzerine 1 adet sarı 1 adette beyaz getirtmiştim. Fiyatı 40 TL idi.

Arkadaşların da dediği gibi lutino veya albino olması için gözlerinin kırmızı olması gerek. Gözlerine dikkat eddin. Ayrıca albinoların çoğu dişi oluyor. Bide nekadar doğru bilemiyorum ama lutino ve albinolar daha hassas olduklarını bu yuzden de bakımlarının daha zor olduğunu duymuştum. Ama hakikatten çok güzel oluyorlar. :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sarı ise lutınyo dur
albino beyaz kırmızı gozlü olur

bendede lutino var 1 yaşında dişi eş için attm ama erkek tüye girince duruyor damızlık satıcm 1,2 güne resimlerini koyarım

Lutinyooo -Butinoo- Lubinoo :D:D:D siz beni güldürdünüz allahda sizi güldürsün...

Beyaz renk- kırmızı göz >> Albino (siyah gözlü olanı çift faktör geçiyor)

Sarı renk - kırmızı göz >> Lutino

Fiyatlarına gelince tek kuş ise genç 40 liradan yukarısını etmez ama petshopcu isteyebilir ona birşey diyemem.

Irk olayındanda fiyatı değişir.

Genelde renkleri yüzünden diğer kuşlara göre her zaman 5-10 lira fazla ederler petshoplarda...

Geri