Karadeniz Pet

Albino'm :) Pamuk'um :)

• Konbuyu başlatan İbrahim KÖK
  • Başlangıç tarihi
İ

İbrahim KÖK

Guest
Limon'um kaçtı.. :( Onca aramaya rağmen bulamadım.. Bi şekilde kafesin kapağı açılmış ve kaçmış..

Bugün albino bir kuş aldım ismini Pamuk koyduk İnşallah hayırlısı olur ve kaçırmadan daha dikkatli bir şekilde senelerce birlikte geçeririz :)

Fotoğraflarını paylaşıyorum ve cinsiyeti ve sağlığı hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim..? Bir de aldığım yer 1,5 aylık olduğunu söyledi doğrumudur bu bilgi sizce de..

wp20130605017.jpg

wp20130605018.jpg

wp20130605020.jpg

Bir de dikkatimi çekti kuşun poposunda ki bu açıklık normalmidir. Aldığım yer normal olduğunu söyledi dışkısı kalmasın diyeymiş tam emin olmak istiyorum.. Tüneğinde dururken her hangi bir görüntü bozukluğu yok ters durunca iyice dikkatimi çekti..

wp20130605016.jpg

maşaallah...güzel kuş...kuşunuz ishal mi acaba dikkat ettiniz mi ? birde tünekleri tahta tüneklerle değiştirirseniz daha iyi olur...

bir şey merak ettim ne kadara aldınız ? ayrıca poposundaki şişlik normal ve 2 aylık kadar...

Söylenenler doğru güzel bir kuş :)

Evet kuşum ishal suyuna kahve koymayı düşünüyorum. Sizin bir öneriniz var mı?

suyuna kahve koyunca içer mi acaba bilemiyorum ama patates püresini yerse verebilirsiniz...birde diğer arkadaşların da görüşlerini alın veya konulara bir göz atın ishal tedavileri var...

suyuna kahve koyunca içer mi acaba bilemiyorum ama patates püresini yerse verebilirsiniz...birde diğer arkadaşların da görüşlerini alın veya konulara bir göz atın ishal tedavileri var...

Çok teşekkür ederim yorumunuz için araştırmalara başladım :)

aynı benım mubıs kızım pamuga benzıyor bızde pamuk koymustuk cok guzel bır kus allah saglıklı olmak nasıp eylesın bızımkısının yası oldu 2 sımdı bı agız yavru buyuttu aklınızda olsun cok ıyı yavru bakıyorlar erkegı dovdu ayırdım bunu yavrulara tek basına baktı canım kızım

Çok teşekkür ederim yorumlarınız için hepinize ama kuş mutsuz ve çok garip tele gagasını takıp öylece bekliyor kaç saattir öyle aldığımdan beri nedir bu sorun neden böyledir.. :/ Yarın değiştirmeyi düşünüyorum aldığım yerle beğendiğim başka bir kuşu alıcam galiba..

wp20130605023.jpg

Durum bu aldığım yer bişeyi yok sağlıklı demişti ama içime hiç sinmedi ya bişeyi var gibime geliyo..

İbrahim usta kuş ishal. İshal için gerekli önlemleri bir an önce uygulayın.

ustam ustadlar varken ban aakıl dusmez ama bana bır gun boyle oldu pamuk kızım ıshala oldu yemeden ıcmeden kesıldı ona marul verdım ama marulu ıshal ılacı ıle bolca yıkadım 3 sıse ıshal ılacına mal oldu ama pamuk kendıne geldı benım bı gorusum denyebılırsın

ustam ustadlar varken ban aakıl dusmez ama bana bır gun boyle oldu pamuk kızım ıshala oldu yemeden ıcmeden kesıldı ona marul verdım ama marulu ıshal ılacı ıle bolca yıkadım 3 sıse ıshal ılacına mal oldu ama pamuk kendıne geldı benım bı gorusum denyebılırsın

Ustam çok sağol yarın duruma göre deneyeceğim. Teşekkür ederim öneri için :)

Geri