petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Albino'm :) Pamuk'um :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve İbrahim KÖK tarafından 5 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. İbrahim KÖK

Limon'um kaçtı.. :( Onca aramaya rağmen bulamadım.. Bi şekilde kafesin kapağı açılmış ve kaçmış..

Bugün albino bir kuş aldım ismini Pamuk koyduk İnşallah hayırlısı olur ve kaçırmadan daha dikkatli bir şekilde senelerce birlikte geçeririz :)

Fotoğraflarını paylaşıyorum ve cinsiyeti ve sağlığı hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim..? Bir de aldığım yer 1,5 aylık olduğunu söyledi doğrumudur bu bilgi sizce de..

Bir de dikkatimi çekti kuşun poposunda ki bu açıklık normalmidir. Aldığım yer normal olduğunu söyledi dışkısı kalmasın diyeymiş tam emin olmak istiyorum.. Tüneğinde dururken her hangi bir görüntü bozukluğu yok ters durunca iyice dikkatimi çekti..

2. Murat ÖZYÜREK

Murat ÖZYÜREK New Member

Beğenileri:
    0
    maşaallah...güzel kuş...kuşunuz ishal mi acaba dikkat ettiniz mi ? birde tünekleri tahta tüneklerle değiştirirseniz daha iyi olur...

3. Gulsum

Gulsum Guest

bir şey merak ettim ne kadara aldınız ? ayrıca poposundaki şişlik normal ve 2 aylık kadar...

4. Ali Alp ÇOŞAN

Ali Alp ÇOŞAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Söylenenler doğru güzel bir kuş :)

5. İbrahim KÖK

Evet kuşum ishal suyuna kahve koymayı düşünüyorum. Sizin bir öneriniz var mı?

6. İbrahim KÖK

Çok teşekkür ederim yorumunuz için. Kuşu 30 Tl'ye aldım

7. Murat ÖZYÜREK

Murat ÖZYÜREK New Member

Beğenileri:
    0
    suyuna kahve koyunca içer mi acaba bilemiyorum ama patates püresini yerse verebilirsiniz...birde diğer arkadaşların da görüşlerini alın veya konulara bir göz atın ishal tedavileri var...

8. İbrahim KÖK

Çok teşekkür ederim yorumunuz için araştırmalara başladım :)

9. Eren Temiz

Hayırlı büyütün :) gerçekten pamuk gibi.

10. Melih Eren

Melih Eren New Member

Beğenileri:
    0
    Pamuktan daha beyaz :) Hayırlı olsun

11. Ufuk CELİLOĞLU

Ufuk CELİLOĞLU New Member

Beğenileri:
    0
    aynı benım mubıs kızım pamuga benzıyor bızde pamuk koymustuk cok guzel bır kus allah saglıklı olmak nasıp eylesın bızımkısının yası oldu 2 sımdı bı agız yavru buyuttu aklınızda olsun cok ıyı yavru bakıyorlar erkegı dovdu ayırdım bunu yavrulara tek basına baktı canım kızım

12. İbrahim KÖK

Çok teşekkür ederim yorumlarınız için hepinize ama kuş mutsuz ve çok garip tele gagasını takıp öylece bekliyor kaç saattir öyle aldığımdan beri nedir bu sorun neden böyledir.. :/ Yarın değiştirmeyi düşünüyorum aldığım yerle beğendiğim başka bir kuşu alıcam galiba..

Durum bu aldığım yer bişeyi yok sağlıklı demişti ama içime hiç sinmedi ya bişeyi var gibime geliyo..

13. Necati YILMAZ

maşallah çok tatlı :)

14. Berrin YASMİN

Berrin YASMİN New Member

Beğenileri:
    0
    maşallah adı gibi pamuk kuşunuz bana erkek gibi geldi.

15. İbrahim KÖK

Çok teşekkür ederim..

16. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    İbrahim usta kuş ishal. İshal için gerekli önlemleri bir an önce uygulayın.

17. İbrahim KÖK

Ustam elimden geleni yapıyorum ama ne yiyor ne içiyor bekliyorum sabırla hayırlısı artık..

18. Ufuk CELİLOĞLU

Ufuk CELİLOĞLU New Member

Beğenileri:
    0
    ustam ustadlar varken ban aakıl dusmez ama bana bır gun boyle oldu pamuk kızım ıshala oldu yemeden ıcmeden kesıldı ona marul verdım ama marulu ıshal ılacı ıle bolca yıkadım 3 sıse ıshal ılacına mal oldu ama pamuk kendıne geldı benım bı gorusum denyebılırsın

19. İbrahim KÖK

Ustam çok sağol yarın duruma göre deneyeceğim. Teşekkür ederim öneri için :)

20. Berrin YASMİN

Berrin YASMİN New Member

Beğenileri:
    0
    ibrahim bey benim yavrumda ishaldi biraz kahveli su içirdim 10 dk sonra falan da vitaminli su verdim geçti şükürler olsun.

Sayfayı Paylaş