petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

albinomun cinsiyeti nedir

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve jakal35 tarafından 30 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. jakal35

jakal35 Guest

#1 jakal35, 30 Aralık 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 30 Aralık 2014
  2. Bozo-27

Bozo-27 Member

Beğenileri:
    1
    Bence erkektir. :)
    Şaka bir yana foto olmadan nasıl anlaşılacak dişi mi erkek mi olduğu..

3. Hakkı ÖCAL

Beğenileri:
    0
    albinolarda tam tersi diye duymuştum hatta geçen gün ona göre bi albiona aldım dişi ise mavi, erkek ise pembe yani diğer cins muhabbetlerin tam tersi

4. jakal35

jakal35 Guest

eklemeyi unutmusum ekledim simdi :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:45 -->-> Daha önceki mesaj 10:42 --

bende oyle duydum iste ama net bi bilgi bulamadim. yardimci olursaniz sevinirim.

5. Gürkan GÜLER

Altın Üye

Beğenileri:
    23
    Disi kusunuZ

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:00 -->-> Daha önceki mesaj 10:57 --

Boyle ceresi pembe olursa erkektir bide nwt mavi olursa burun etrafinda beyaZlik olmazsa erkekdir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:02 -->-> Daha önceki mesaj 11:00 --

Disiniz guzel bence degistirmeyin cok hosuma gitti ilerde es yaparim derseniz erkek alirsiniz yanina

6. Ensar YILMAZ

Beğenileri:
    3
    Yalnız normalde mavi mor pembe renkler erkektir tam tersi olması için albinolarda beyaz krem kahve rengi olması lazım ki erkek olsun, tam tersi olunca böyle oluyor çok muallakta bırakıyor insanı albinolar lutinolarda öyleydi sanırım :)

#6 Ensar YILMAZ, 30 Aralık 2014
    Son düzenleme: 30 Aralık 2014
  7. Hakkı ÖCAL

Beğenileri:
    0
    kuşu satan kişi de bana aynısını dedi iyice kafam karıştı zaten

8. jakal35

jakal35 Guest

degistirmek istemiyorum zaten cok tatli.

Sayfayı Paylaş