Karadeniz Pet

albinomun cinsiyeti nedir

• Konbuyu başlatan jakal35
  • Başlangıç tarihi
Bence erkektir. :)
Şaka bir yana foto olmadan nasıl anlaşılacak dişi mi erkek mi olduğu..

albinolarda tam tersi diye duymuştum hatta geçen gün ona göre bi albiona aldım dişi ise mavi, erkek ise pembe yani diğer cins muhabbetlerin tam tersi

eklemeyi unutmusum ekledim simdi :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:45 -->-> Daha önceki mesaj 10:42 --

albinolarda tam tersi diye duymuştum hatta geçen gün ona göre bi albiona aldım dişi ise mavi, erkek ise pembe yani diğer cins muhabbetlerin tam tersi

bende oyle duydum iste ama net bi bilgi bulamadim. yardimci olursaniz sevinirim.

Disi kusunuZ

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:00 -->-> Daha önceki mesaj 10:57 --

Boyle ceresi pembe olursa erkektir bide nwt mavi olursa burun etrafinda beyaZlik olmazsa erkekdir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:02 -->-> Daha önceki mesaj 11:00 --

Disiniz guzel bence degistirmeyin cok hosuma gitti ilerde es yaparim derseniz erkek alirsiniz yanina

Yalnız normalde mavi mor pembe renkler erkektir tam tersi olması için albinolarda beyaz krem kahve rengi olması lazım ki erkek olsun, tam tersi olunca böyle oluyor çok muallakta bırakıyor insanı albinolar lutinolarda öyleydi sanırım :)

Son düzenleme:
kuşu satan kişi de bana aynısını dedi iyice kafam karıştı zaten

Disi kusunuZ

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:00 -->-> Daha önceki mesaj 10:57 --

Boyle ceresi pembe olursa erkektir bide nwt mavi olursa burun etrafinda beyaZlik olmazsa erkekdir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:02 -->-> Daha önceki mesaj 11:00 --

Disiniz guzel bence degistirmeyin cok hosuma gitti ilerde es yaparim derseniz erkek alirsiniz yanina

degistirmek istemiyorum zaten cok tatli.