Karadeniz Pet

aldığım eş uyumsuz ne yapmalıyım

Emin YÜKSEL

Meraklı Üye
6 aylık dişi kuşumu eş seçimi için kuşçuya götürdüm 30 tane kuşun olduğu kafese bıraktılar 3 gün kaldı seçim yaptı dediler aldım ama fazla yaklaşmıyorlar birbirlerine ilgi göstermiyorlar dişi gaga atıyor sinirli.
ne yapmalıyım.

teşekkürler
[url=http://bit.ly/c25MCx][/URL]

Son düzenleme:
dostum kuşları alırken kendin gözlemledin mi yoksa bununla alıştı diyerek direk verdiler mi sana?

6 aylık dişi kuşumu eş seçimi için kuşçuya götürdüm 30 tane kuşun olduğu kafese bıraktılar 3 gün kaldı seçim yaptı dediler aldım ama fazla yaklaşmıyorlar birbirlerine ilgi göstermiyorlar dişi gaga atıyor sinirli.
ne yapmalıyım.

teşekkürler

güzel kardeşim petshop güven olmaz ben şimdiye kadar sahtekar olmayanı ile karşılaşmadım. senin dişi kuş kızgın mı aslında 6 aylık küçükmüş en azından 10 aylık olana kadar yuvalık takma kuşu götür kızgın bi erkek al dişilere ilgi gösteren sürekli kur dansı yapan bi erkek tüyleri canlı renk olsun ceresi lacivert

Bnde fırlama erkek kuşuna ondan 2ay buyuk dişi kızgn kus aldim ama dişi gaga atıo kızıo.acaba dişi kusumu değiştirmeli yim.

ben gözlemleyemedim 3 gün kuşum durdu. çiftini seçti dediler eğer uyumsuzluk olursa geri getiririm demiştim.dişi kuşum arkadaştan aldım 2-3 haftalıkken çok alışıktı çok sinirli ısırıyor bu aralar çiftleşmek istiyor diye düşündüm.

Pet shoplara güvenme. Eğer imkanın varsa git değiştir erkeği. Dişinin cere rengi kahverengiye dönmüşse kızışmıştır. Yoksa acele etme, 1-2 ay bekle.

ben gözlemleyemedim 3 gün kuşum durdu. çiftini seçti dediler eğer uyumsuzluk olursa geri getiririm demiştim.dişi kuşum arkadaştan aldım 2-3 haftalıkken çok alışıktı çok sinirli ısırıyor bu aralar çiftleşmek istiyor diye düşündüm.

dostum alırken gözlemleseydin gerçekten anlaşma felan var mı? adam rasgele kuşu seçip anlaştılar diye vermiştir.

biraz zaman tanı onlara.belki yeni kuşun ortamı yadırgadı.alışırlar

dostum alırken gözlemleseydin gerçekten anlaşma felan var mı? adam rasgele kuşu seçip anlaştılar diye vermiştir.
az bi fırsatım oldu ama çok değil almış olduğum erkek ona sürekli yaklaşıyordu ama daha fazlasına bakamadım bekleme fırsatım olmadı dediğiniz gibi belkide rasgele verdi erkek kuşu.

kuşu getireli fazla bir zaman olmamış. 1 ay felan bekle bakalım bu süreçte kuşları gözlemle kur felan var mı

Geri