petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

aldığımızdan beri dişinin poposunda büyük sarı bir leke var

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve muhabbet_kuşu755 tarafından 16 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. muhabbet_kuşu755

Beğenileri:
    0
    bu konuyu 4. açışım hiç cvp gelmiyor çok endişeliyim :mad: son kez yazıyorum bu konuyu yeni görenler için 1 çift muhabbet kuşum var dişi 1 yaşına girdi girecek eşide var eşi ise 8 buçuk aylık ve dişinin poposunda büyük sarı bir leke var
    http://i.hizliresim.com/4k1OEG.jpg
    bu leke nedir hastalık belirtisimi

#1 muhabbet_kuşu755, 16 Ağustos 2015
    Son düzenleme: 16 Ağustos 2015
  2. CAGDAS AYDIN

Beğenileri:
    0
    Konuyu 10 kerede acsan hemen cevap alman mumkun degil herkes iş güç sahibi kardesim. Belirtili bir sarılık gorunmuyor tam olarak net cekersen anlasılır. Yaglanmis olabilir kusun sık sık ucurarak iyilestirebilirsin dıskıda veya yurume ucmada sorun varmı

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. muhabbet_kuşu755

Beğenileri:
    0
    hyr hepsi normal bir tek o sarı lekeyi merak etmiştim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:42 -->-> Daha önceki mesaj 16:41 --

ve cvp lar için çok kısa bir zaman beklemedim 3 aydır bekliyorum

4. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Arkadasim ben diger konuda cevapladim. Bence cok acele ediyorsun. Ayrica ilk yazdigin 3 ay degil 9 temmuz. Herkes her konuda bilgili olamiyor ve sadece senin konularini cevaplamak durumunda degiller. Degil mi? Burada madem cevap alamiyorsan, bu kadar vakit harcayacagina bence veterinere gotur. Daha iyi olur senin icin.

5. muhabbet_kuşu755

Beğenileri:
    0
    daha 11 yasindayım ve annem ve babama göre veterinerlik hiçbirşey yok

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:29 -->-> Daha önceki mesaj 17:27 --

ve 3 ay oldu 3 ay önce bu konunun daha 1. sini açmıştım ve hiç cvp gelmemişti

6. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Madem oyle guzel kardesim suyuna sirke koy ve kusu hergun ucur. Su an mantikli olanlar bunlar. Insallah duzelir bir an once

7. muhabbet_kuşu755

Beğenileri:
    0
    sirke ne benim bildiğim sirke bitin diğer adı suyuna bit mi koyayım

#7 muhabbet_kuşu755, 16 Ağustos 2015
    Son düzenleme: 16 Ağustos 2015
  8. Hüseyin EMMİLER

Beğenileri:
    0
    Kardeş Kuşunda yağlanma var gibi. Suyuna elma sirkesi damlat ve günlük olarak suyunu yenile. Yağlanmanın geçebilmesi için kuşun bol bol uçması gerekir.

9. Fatih BUYURUCU

Fatih BUYURUCU Active Member

Beğenileri:
    3
    Mama veriyorsan bir süre verme denildiği gibi suyuna limon damlat.. Salma kafesin varsa ona koy kuşu yoksa düzenli olarak uçur kuşu

10. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Yasim 11 diyorsun. Bitin kucugu sirkeyi biliyorsun ama uzum ve elma sirkesini bilmiyorsun. Sen bakkala veya markete git sirke iste sana verirler.

Sayfayı Paylaş