Karadeniz Pet

aldığımızdan beri dişinin poposunda büyük sarı bir leke var

muhabbet_kuşu755

Meraklı Üye
bu konuyu 4. açışım hiç cvp gelmiyor çok endişeliyim :mad: son kez yazıyorum bu konuyu yeni görenler için 1 çift muhabbet kuşum var dişi 1 yaşına girdi girecek eşide var eşi ise 8 buçuk aylık ve dişinin poposunda büyük sarı bir leke var
http://i.hizliresim.com/4k1OEG.jpg
bu leke nedir hastalık belirtisimi

Son düzenleme:
Konuyu 10 kerede acsan hemen cevap alman mumkun degil herkes iş güç sahibi kardesim. Belirtili bir sarılık gorunmuyor tam olarak net cekersen anlasılır. Yaglanmis olabilir kusun sık sık ucurarak iyilestirebilirsin dıskıda veya yurume ucmada sorun varmı

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hyr hepsi normal bir tek o sarı lekeyi merak etmiştim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:42 -->-> Daha önceki mesaj 16:41 --

ve cvp lar için çok kısa bir zaman beklemedim 3 aydır bekliyorum

Arkadasim ben diger konuda cevapladim. Bence cok acele ediyorsun. Ayrica ilk yazdigin 3 ay degil 9 temmuz. Herkes her konuda bilgili olamiyor ve sadece senin konularini cevaplamak durumunda degiller. Degil mi? Burada madem cevap alamiyorsan, bu kadar vakit harcayacagina bence veterinere gotur. Daha iyi olur senin icin.

daha 11 yasindayım ve annem ve babama göre veterinerlik hiçbirşey yok

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:29 -->-> Daha önceki mesaj 17:27 --

ve 3 ay oldu 3 ay önce bu konunun daha 1. sini açmıştım ve hiç cvp gelmemişti

daha 11 yasindayım ve annem ve babama göre veterinerlik hiçbirşey yok

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:29 -->-> Daha önceki mesaj 17:27 --

ve 3 ay oldu 3 ay önce bu konunun daha 1. sini açmıştım ve hiç cvp gelmemişti
Madem oyle guzel kardesim suyuna sirke koy ve kusu hergun ucur. Su an mantikli olanlar bunlar. Insallah duzelir bir an once

sirke ne benim bildiğim sirke bitin diğer adı suyuna bit mi koyayım

Son düzenleme:
Kardeş Kuşunda yağlanma var gibi. Suyuna elma sirkesi damlat ve günlük olarak suyunu yenile. Yağlanmanın geçebilmesi için kuşun bol bol uçması gerekir.

Mama veriyorsan bir süre verme denildiği gibi suyuna limon damlat.. Salma kafesin varsa ona koy kuşu yoksa düzenli olarak uçur kuşu

Geri