petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

aldiginiz yavrulari napiyosunuz

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Emre ERTURK tarafından 16 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Emre ERTURK

Evinde 1 ciftle yavru alanlar yavrulari napiyosunuz??

2. Emre ERTURK

Cevap veren yokmu ?

3. Mehmet Yılmaz

Mehmet Yılmaz New Member

Beğenileri:
    0
    İsteyen hediye ediyor isteyen satıyor isteyen kendisi bakıyor.

4. Bahattin GENÇ

Eminim diger arkadaslar da benim gibi ne sormak istediginizi anlayamamistir.

5. Emre ERTURK

Gayet acik ama bu yavrulara bakiyomususnz satiyomusunuz mehmet abide soylemis zaten

6. Mustafa Demir

Valla satacak yer bulamazsın tabi şartları bilemiyorum genelde hediye verilir.Ama benim olsa hayatta ne satarım ne veririm.

7. Emre ERTURK

Bende vermek istemem ama kafesim kucuk sanirim. Uzun.kenari 30 yukseklik 35 kisa kenar 27 kucuk degilmi bu kafes ?

8. kartall82

kartall82 Guest

ben yeni başladım ama kesinlikle bakabildiğim kadar kuşa bakarım şimdiden bile 2 kuşum olmasına rağmen çocuk odasının yarısına onlara genis rahatça ucabilecekleri kafes bakıyorum

9. Emre ERTURK

Hmm bende bakmak istiyorum ama bu sene benm sbs varmi onu bile bilmiyorum :D yni zor biraz

Sayfayı Paylaş