petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ali Güler; Yeni aldığım Çift muhabbetlerim.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve aliguler81 tarafından 6 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. aliguler81

Arkadaşlar mrb. 1 Hafta oldu alalı yeşillerin ikisi erkek biri dişi buz mavi olanda dişi çift olarak aldım sizce ne durumdalar çift olma yolunda ilerliyorlar ama birde sizlerin görüşlerini almak istedim. Sayın ustalarım ve üstatlarım bunlardan yavru alma şansım var mı? Cevaplar için şimdiden teşekküler...[​IMG], [​IMG],[​IMG],[​IMG],[​IMG]

2. Mert KOZALI

Mert KOZALI New Member

Beğenileri:
    0
    Öncelikle çok tatlı kuşlar maşallah :) Dişi ve erkek kuşlar kızışmış yani yavru alabilirsiniz tabi eş tutmuşsa :)

3. aliguler81

teşekkür ederim. Çift tutmak için uğraşıyoruz bakalım...

4. Mert KOZALI

Mert KOZALI New Member

Beğenileri:
    0
    Bu arada keşke 2 erkek almasaydınız dişi için kavgalar meydana gelebilir

5. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    MaşAllah hayırlısı olsun. Yalnız aynı kafeste 2 erkek 1 dişi veya 2 dişi 1 erkeğin olması sorun çıkarır. Dişi hangisine yakınlık gösteriyorsa diğerini kafesten almanızı öneriyorum. Ayrıca her çiftten kuş alınabilir yaşları uyumu ve kızışkınlıkları uygunsa. Düşük bir oranla kızışmamış dişilerden de yavru alınabilir.

6. Ali Alp ÇOŞAN

Ali Alp ÇOŞAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    1 kafese sadece bir çift olmalıydı neden 3 kuş koydunuz kavga olabilir

7. aliguler81

hepinize teşekkürler. Orda aslında bir dişi daha var ama onun resmini hale çekemedimi kafes salma kadar büyük sağında bir yuvalık solunda bir yuvalık iki tane yuvalık var ve iki çift olarak aldım. Ama hangisi hangisi ile eş olur daha bilemiyprum.

Sayfayı Paylaş