petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Alibeyköy / Yeşilpınar / Eyüp

Konusu 'Yurtiçi Üreticilerimiz' forumundadır ve Erdem ARTAN tarafından 15 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. Erdem ARTAN

Beğenileri:
    0
    Merhaba,

Başlıkta yer alan yerlere yakın üretimhanesi olan varmı kuşları görebileceğimiz ve fikir alışverişinde bulunabileceğimiz ?

2. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Oralarda var mı bilmiyorum ama forumdan [MENTION=6181]murat DEMİR11[/MENTION] var.. kendisinin işyeri sizin belirttiğiniz yerlere yakın. Birçok defa bu bölgelerde kuş teslim etti, bir sorun kendisine isterseniz, hazır yeme düşmüş kuşu kalmış mı diye, cok popülerdir onun kuşları :)

3. ugurbas

ugurbas New Member

Beğenileri:
    0

Selamlar, ben üretici değilim ama söylediğiniz bölgeye çok yakın oturuyorum. Çevredeki pet shopların biriyle alakalı bir soru sormak istiyorum size büyük ihtimalle tanıyosunuzdur.

4. Erdem ARTAN

Beğenileri:
    0
    Tabi...Buyrun...

5. ugurbas

ugurbas New Member

Beğenileri:
    0
    Yeşilpınardan imam hatip lilesine doğru giderken cadde üzerinde bi rammar market var üzerinde spor salonu olan, o ara sokakta bi pet shop var,ismini hatırlamıyorum, eğer tanıyorsanız nasıl bi yerdir? Sözlerine itibar edilerek kuş alınabilecek bir yermidir? Tabi biliyor yada tanıyorsunuzdur belki diye soruyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:06 -->-> Daha önceki mesaj 11:00 --

Yeşilpınardan imam hatip lilesine doğru giderken cadde üzerinde bi rammar market var üzerinde spor salonu olan, o ara sokakta bi pet shop var,ismini hatırlamıyorum, eğer tanıyorsanız nasıl bi yerdir? Sözlerine itibar edilerek kuş alınabilecek bir yermidir? Tabi biliyor yada tanıyorsunuzdur belki diye soruyorum.

#5 ugurbas, 29 Ağustos 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 29 Ağustos 2014
  6. Erdem ARTAN

Beğenileri:
    0
    Söylediğiniz yere gitmek henüz nasip olmadı ama...Geçen gün yeşilpınar'da dükkanında üretim yapan bir abimizin yanına gittim... O bahsetti gideceğim fakat fırsatım olmadı...Yer ile ilgili bir bilgim yok...

7. ugurbas

ugurbas New Member

Beğenileri:
    0

Anladım. Eğer giderseniz izlenimlerinizi benimle paylaşmanızı rica ederim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:10 -->-> Daha önceki mesaj 11:09 --

Bu arada, siz üretim yapıyormusunuz şuan? Elinizde yavru muhabbet kuşu varmı? Eğitime müsait durumda olan?

8. Erdem ARTAN

Beğenileri:
    0
    Şu an 4 Tk Kuşum var Beklemedeyim Henüz...İnşallah Üretim yolunda ilerliyoruz...Daha yolun başındayız....Ama forumda olan birçok arkadaş vardır...Nasıl bir kuş istediğiniz söylerseniz yardımcı olunur...

9. ugurbas

ugurbas New Member

Beğenileri:
    0
    Hayırlısı. İnşallah istediğiniz sonuçları elde edersiniz.

#9 ugurbas, 29 Ağustos 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 29 Ağustos 2014
  10. Erdem ARTAN

Beğenileri:
    0
    Teşekkür Ederim...

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. Eyup Yesilpinarda akvatyumcular