petshop

Alibeyköy / Yeşilpınar / Eyüp

Konusu 'Yurtiçi Üreticilerimiz' forumundadır ve Erdem ARTAN tarafından 15 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. Erdem ARTAN

Üye

Beğenileri:
    0
    Merhaba,

Başlıkta yer alan yerlere yakın üretimhanesi olan varmı kuşları görebileceğimiz ve fikir alışverişinde bulunabileceğimiz ?

2. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member
    Platin Üye

Beğenileri:
    2
    Oralarda var mı bilmiyorum ama forumdan [MENTION=6181]murat DEMİR11[/MENTION] var.. kendisinin işyeri sizin belirttiğiniz yerlere yakın. Birçok defa bu bölgelerde kuş teslim etti, bir sorun kendisine isterseniz, hazır yeme düşmüş kuşu kalmış mı diye, cok popülerdir onun kuşları :)

3. ugurbas

ugurbas New Member
    Üye

Beğenileri:
    0

Selamlar, ben üretici değilim ama söylediğiniz bölgeye çok yakın oturuyorum. Çevredeki pet shopların biriyle alakalı bir soru sormak istiyorum size büyük ihtimalle tanıyosunuzdur.

4. Erdem ARTAN

Üye

Beğenileri:
    0
    Tabi...Buyrun...

5. ugurbas

ugurbas New Member
    Üye

Beğenileri:
    0
    Yeşilpınardan imam hatip lilesine doğru giderken cadde üzerinde bi rammar market var üzerinde spor salonu olan, o ara sokakta bi pet shop var,ismini hatırlamıyorum, eğer tanıyorsanız nasıl bi yerdir? Sözlerine itibar edilerek kuş alınabilecek bir yermidir? Tabi biliyor yada tanıyorsunuzdur belki diye soruyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:06 -->-> Daha önceki mesaj 11:00 --

Yeşilpınardan imam hatip lilesine doğru giderken cadde üzerinde bi rammar market var üzerinde spor salonu olan, o ara sokakta bi pet shop var,ismini hatırlamıyorum, eğer tanıyorsanız nasıl bi yerdir? Sözlerine itibar edilerek kuş alınabilecek bir yermidir? Tabi biliyor yada tanıyorsunuzdur belki diye soruyorum.

#5 ugurbas, 29 Ağustos 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 29 Ağustos 2014
  6. Erdem ARTAN

Üye

Beğenileri:
    0
    Söylediğiniz yere gitmek henüz nasip olmadı ama...Geçen gün yeşilpınar'da dükkanında üretim yapan bir abimizin yanına gittim... O bahsetti gideceğim fakat fırsatım olmadı...Yer ile ilgili bir bilgim yok...

7. ugurbas

ugurbas New Member
    Üye

Beğenileri:
    0

Anladım. Eğer giderseniz izlenimlerinizi benimle paylaşmanızı rica ederim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:10 -->-> Daha önceki mesaj 11:09 --

Bu arada, siz üretim yapıyormusunuz şuan? Elinizde yavru muhabbet kuşu varmı? Eğitime müsait durumda olan?

8. Erdem ARTAN

Üye

Beğenileri:
    0
    Şu an 4 Tk Kuşum var Beklemedeyim Henüz...İnşallah Üretim yolunda ilerliyoruz...Daha yolun başındayız....Ama forumda olan birçok arkadaş vardır...Nasıl bir kuş istediğiniz söylerseniz yardımcı olunur...

9. ugurbas

ugurbas New Member
    Üye

Beğenileri:
    0
    Hayırlısı. İnşallah istediğiniz sonuçları elde edersiniz.

#9 ugurbas, 29 Ağustos 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 29 Ağustos 2014
  10. Erdem ARTAN

Üye

Beğenileri:
    0
    Teşekkür Ederim...

Sayfayı Paylaş