Karadeniz Pet

Alın bölgesinde tüy kaybı

Tufan16

Yeni Üye
arkadaşlar forum içinde benzer cere üstü tüy dökülmesi ile alakalı sorulanlar verilen cevapların bazılarına baktım. Ama net bir şey anlamadım. Kuşumda mantar yok tüy değişim zamanında değil. Gayet hareketli ve sağlıklı görünüyor ama alın kısmında giderek artan tüy dökülmesi var.
Şu anki hali böyle
döküntü.jpg
iki gün önceki hali
nceki hal.png
Not: Kuş eşiyle birlikte peş peşe ikinci kuluçkasına girdi. Yavru çıkımları tahminen 4 gün sonra tamamlanacak. Yorgunluk etkisi olabilir mi?

arkadaşlar forum içinde benzer cere üstü tüy dökülmesi ile alakalı sorulanlar verilen cevapların bazılarına baktım. Ama net bir şey anlamadım. Kuşumda mantar yok tüy değişim zamanında değil. Gayet hareketli ve sağlıklı görünüyor ama alın kısmında giderek artan tüy dökülmesi var.
Şu anki hali böyle
Ekli dosyayı görüntüle 56090
iki gün önceki hali
Ekli dosyayı görüntüle 56091
Not: Kuş eşiyle birlikte peş peşe ikinci kuluçkasına girdi. Yavru çıkımları tahminen 4 gün sonra tamamlanacak. Yorgunluk etkisi olabilir mi?
Dışkı baş ve ayaklar ve tam boy görüntüleri aşağıda.
dışkı.jpgbaş ve ayaklar.jpgtam boy.jpg

vitamin takviyesi olarak jungie ve supravit kullanıyorum suluklarında 2 günde bir dönüşümlü olarak pazartesi/supravit-çarşamba/jungie-cuma/supravit diğer günler normal su şeklinde. Mevcut durum hakkında bilgi sahibi olanlardan yardım alabilir miyim? Ne tür bir yol izlemem gerekir önüne geçmek ve tedavi etmek için.

EYVALLAH ÇOK SAĞOLUN ÇOK YARDIMCI OLDUNUZ.

Geri