petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Alıntı Yorum Bildirimleri Hakkında.

Konusu 'Dilek, İstek, Öneri ve Şikayetleriniz' forumundadır ve Cihat Türkmen tarafından 18 Nisan 2016 başlatılmıştır.

1. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Merhabalar. Bende mi sorun var yoksa sitedeki olan bi' özellik mi bu bilmiyorum fakat yine de danışmak istedim.
    Beğenilen mesaj bildirimi geldiğinde sağ üstte "Yeni Beğeni Aldınız." bildirimine tıkladıktan sonra yaptığımız yoruma tıklayıp o yoruma gidebiliyoruz.
    Lâkin yaptığımız yorumun alıntı yapılmasıyla gelen bildirim kutusuna baktığımızda sadece alıntı yapan kişinin profil adına ve kendi adımıza tıklanabiliyor. Alıntı yapılan yoruma tıklanmıyor, sadece düz bir yazı olarak geçiyor.
    Bu özellik beğeni özelliğinde olduğu gibi yapılırsa daha kolay ve kullanışlı olacağına inanıyorum.
    Çünkü bildirimleri sonradan gördüğümüzde vs. konuları bulmamız zor olabiliyor.

Sevgiler, saygılar.

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Bende düzgün çalışıyor.
    Mesajımdan alıntı yapıldığında, gelen bildirime tıklayıp alıntıyla yazılan mesajı görebiliyorum.

3. Ercan YAŞAR

Ercan YAŞAR Active Member

Beğenileri:
    11
    Günaydın. Alıntı yapılan metne tiklayabiliyorsun direk o sayfaya yönlendiriyor

4. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Gün aydın ustalarım. O zaman başta belirttiğim gibi sanırım bende bir sorun mevcut.

5. Celal Eren Başar

Beğenileri:
    0
    bence sizin bilgisayarda sorun var çünkü levent abininki gibi benimkide düzgün çalışıyor

6. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Çerezleri temizle birde öyle dene kardeşim. Yada farklı bir tarayıcı ile dene.

Sayfayı Paylaş