petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Alışamadı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Fehmi Erdoğan tarafından 27 Eylül 2015 başlatılmıştır.

1. Fehmi Erdoğan

Fehmi Erdoğan New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar kuşu 5 gün önce aldım fakat hayla parmağımı soktuğumda bile oradan oraya kaçışıyo birde tüy döküyor hapşuruyor felen acaaba oyüzden mi ne zamana alışır :confused:

#1 Fehmi Erdoğan, 27 Eylül 2015
    Son düzenleme: 27 Eylül 2015
  2. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    274
    ortama alışmadığı için kaçışıyordur.İlk günler ortama alışması için fazla üstüne gitmeden sadece kafesin yanında oturup sizi ve ortamı tanımasına izin vermek uygun olacaktır.

3. Fehmi Erdoğan

Fehmi Erdoğan New Member

Beğenileri:
    0
    teşşekürler peki kuş yanımdayken müzik açarsam nolur ben biraz müziğin sesini yüksek dinlerim ondanda korkuyo olabilrmi ama bazen müzik açtığımda felen ötüyor bu etkilermi onu

4. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    274
    Yüksek sesle müzik dinlemenin eğitime olumlu veya olumsuz etkisinin nasıl olduğunu bilmiyorum. Ama müziği açtığınızda kuşun hareketlerinden buna siz karar verebilirsiniz sanırım.Kuş korkarak ordan oraya uçuyorsa veya korkmuşçasına bağırıyorsa rahatsız olmuştur.Bu gibi hareketlerine bakarak karar verebilirsiniz.

5. Fehmi Erdoğan

Fehmi Erdoğan New Member

Beğenileri:
    0
    teşşekürler artık daha temkinli davranacam

Sayfayı Paylaş