petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

alışamadılar bana

Konusu 'Muhabbet Kuşu Resimleri' forumundadır ve deniz4832 tarafından 18 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. deniz4832

deniz4832 Guest

ıyı akşamlar arkaadaşlar.eminim bu soruyu soran çok olmuştur ama bende sormak istiyoru.ben muhabebbet kuşlarını alalı yaklaşık 20 gün oldu suan tam büyük degılller ama küçükte sayılmazlar,kuşlar bır erkek biri dişi ,kuşlarım neden bana alışamadılar ben kafesımın yanına geldıgımde süreklı benden kaçıyorlar.sadece ılk gün erkek olan elimi kafese soktugumda zorla parmagımda durmasını saglamıştım ondan sonra her ıkısıde benden korkuyor cevap alabilir miyim lütfennn

2. Aysetursak

Yalnız kuşların (özellikle erkeklerin) size alışması kolay olur fakat çift olarak aldığınızda size kolay kolay alışmazlar.

3. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Özel msj ınıza cvp verildi..

Sayfayı Paylaş