petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Alışıyor mu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Fehmi Erdoğan tarafından 29 Eylül 2015 başlatılmıştır.

1. Fehmi Erdoğan

Fehmi Erdoğan New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar bi haftayı dolduracaz iki gün kaldı elimi soktum korktu aşağıya atladı boynuna gitrdim sevdim hoşuna gitti baya bi kaşıttırdı bana sonra elimi çıkarınca korktu bi şimdi kafeste bekliyo acaba alışıyomu akşam bi bırakayımmı :confused:

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:33 -->-> Daha önceki mesaj 17:31 --

kuş elimden kaçtı acil yardım

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Acil yardimlik bir durum yokki sakin olun panik yapmayın bir şey olmaz elinize alıp avuclamayin zaten

3. Fehmi Erdoğan

Fehmi Erdoğan New Member

Beğenileri:
    0
    moderatörüm nasıl yok dışarıda uçuyor :D onun yüzünden kapıdan çıkamıyom ne zaman girecek diye bakıyom hala :D

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Girer girer merak etmeyin hiç olmadı bir kereye mahsus ışığı kapatıp yakalayıp koyun

Sayfayı Paylaş