petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

alışkın kuş diğerini dövüyo beyler :D

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Fehmi Erdoğan tarafından 14 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. Fehmi Erdoğan

Fehmi Erdoğan New Member

Beğenileri:
    0
    kız alışkın kuş aldım diğeri benimkuşu dövüyo ve diğerini nereye gitse kovuyo baya kızgın birde eşinin yanından ayrıldı ondan mı şimdilik alışırlar mı birbirlerine şimdeden teşşekürler

2. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    dısıyı erkegın en az 2 hafta yasadıgı kafese atın. sureklı kavga halı varsa ayırın es tutmamıs.

3. Fehmi Erdoğan

Fehmi Erdoğan New Member

Beğenileri:
    0
    dişiyi zaten kuşçudan aldım maşşallah baya alışık benim fiktrette 4 aylık o 6 aylık burnu felen hep oluşmuş fikret yanına gitti öpüyomu napıyo anlanadım gagalarını birleştirdiler bi iki gün dursunlar bide bu kız çok yaramaz kendi yemliğine dahikondurmuyo hadi hayırlısı :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:52 -->-> Daha önceki mesaj 18:44 --

yardım edecek yok mi

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Yapabilecek bir şey yok inşaallah es tutarlar

Sayfayı Paylaş