petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Alışkın kuş eş tutar mı?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Erdi Betis tarafından 3 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. Erdi Betis

Alışkın bir erkek kuşum yanına dişi koydum anlaşıyorlar 10 gündür beraberler arada küçük kavgalar oluyor bazen öpüşmeler oluyor sizce erkek kuş eş tutar mı alışkın olduğu için birde dişi kuşum özellikle sabahları cırlıyor :) erkeğe bağırıyor sesli olarak sizce nedeni ne olabilir

2. Burak Ayaz

Burak Ayaz Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Yetişkin kuşlar eşini kendisi seçse daha iyi sizin getirdiginiz kuş ile eş olmayabilir 1 hafta deneyin kavgaları devam ederse kendisi seçsin :)

3. Erdi Betis

Birbirlerini yaralayacak şekilde kavga etmiyorlar arada küçük gaga gösteriyorlar o kadar bu bir sorunmu

4. Burak Ayaz

Burak Ayaz Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Dediğim gibi biraz bekleyin olursa olur olmadı yapıcak başka birşey kalmaz değiştirirsiniz

5. yasin51

yasin51 Member

Beğenileri:
    1
    Arkadasim ele aliskin bazi kuslar es tutsa bile eslesmiyor.ama aliskin kusunun esine suni tohumlama yapabilirsin.

#5 yasin51, 3 Temmuz 2014
    Son düzenleme: 4 Temmuz 2014
  6. Yiğit ERDİK

Bu bilgi yanlış.Böyle birşey yok.Süleyman Mert DEMİRSOY un çiftinin erkeği de ele alışıktı.Size örnek olsun.

7. Bilal KURDDAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    eşde tutar , çiftleşir de , yavruda besler merak etme

8. nazım yiğit karaoğlu

eş tutmuşlar saten umarım yavruda alırsın

9. Erdi Betis

Değerli cevaplarınız için teşekkür ederim

10. yasin51

yasin51 Member

Beğenileri:
    1
    Dogrudur...

11. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    benimde erkek süper bir kusum var onuda eşe attım iyi hos araları güzel kusta istiyor dişiyi ama bian oluyor dişi erkege hafif vursa benim içim gidiyor ele alılşık kus derken kastın böyle birşeyse zor dostum

#11 Ömer Macit, 4 Temmuz 2014
    Son düzenleme: 4 Temmuz 2014

Sayfayı Paylaş