Karadeniz Pet

Alışma sorunu

• Konbuyu başlatan YUNUS EMRE UCAR
  • Başlangıç tarihi
Y

YUNUS EMRE UCAR

Guest
Kusumuz 1.5 aydır bizde ama elimize sürekli gelmiyor. Bize alısmadan 20 gün sonra uçurduk ortama alismasi için. Biz konustugumuz zaman ötüyor ama elimize gelmiyor ne yapmamiz lazim

ilk aldığınızda kafes içinde yem yedirerek yapıcaktınız bu işlemi ama bundan sonra alışması zaman alabilir ustalar daha iyi cevaplar verecektir

Cevap verseler iyi olur bir an önce alışmasini istiyorum

Telefondayim fazla bakamiyorum size zahmet link yollasaniz ??

Bende alıştım artık ama suan ki kusumun da alışmasini istiyorum :))

çift olmadıktan sonra her türlü alıştırırsın . bende araştırdım bu konuyu arkadaşımın kuşu vardı 2 sene hiç ilgilenemedi daha sonra kısa bi sürede kendine alıştırdı . sık sık ilgilenirsen alışıcaktır tabi. sonuçta bi sırtlan eğitmiyoruz :D :D

devamlı yanında olun güven verin zorla alıştırmaya çalışmayın. sık sık yaklaşıp konuşun sevgi gösterin ve ara ara parmağınızı uzatıp atlamasını bekleyin gelmiyorsa zorlamadan ara ara denemeye devam edin sabırla :) bazı mubişler gelmedimi gelmez ama yüzde 80 i sevgiye cevap verir:)

Muhammet Bey'in sitede acmis oldugu konular mevcut inceleyip bilgi edinebilirsiniz. Muhabbet Kusu Egitimi diye aratirsaniz bulursunuz.

Dediklerinizi bugün başladım ve elimi ısırmaya başladı ama parmagima da geliyor ısırması iyi durum mu