petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

alışma sorunu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ömer aktan tarafından 29 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. ömer aktan

ömer aktan New Member

Beğenileri:
    0
    s.a arkadaşlar çiftimin birisinde sorun var.yaklaşık iki ay önce petshoptan bir dişi birde erkek aldım dişi 8 9 aylık erkek olan 6 aylık civarı.iki aydır kafeste biri bir tünekte diğeri diğer tünekte duruyor.nadir olarak aynı tünekte gördüm.sanki ikisindede istek yok gibi.yemlerinde nijer var sularına haftada iki kez vitamin veriyorum ama bir yakınlaşma yok.diğer çiftlerimde bir sorun yok çok şükür ama bunlardada en ufak bişe yok :) ne yapmamı önerirsiniz biraz dahamı beklim?yoksa birisini değiştirim mi?ikiside dünyaya küsmüş gibi birisi biraz istekli olsa diğerini değiştirecem ama bunların ikiside isteksiz.ikiside kısır olabilirmi

2. Samet Çağlar

çiftleşir de yumurta olmazsa kısır dersin de hayvan hiç bişey yapmayorsa kısır demek yanlış olur.
    bence birbirlerinden ayır 2-3 hafta ayrı kafeslerde takılsınlar sonra birleştir baktın gene olmuyor eşleri değiştirirsin.

3. ömer aktan

ömer aktan New Member

Beğenileri:
    0
    tamam hocam birde öyle denim tşkederim yardımın için

Sayfayı Paylaş