Karadeniz Pet

Alışma sorunu

jessica

Yeni Üye
İyi akşamlar. 3 aylık dişi muhabbet kuşum eve getireli 1 ay oldu hala alışmadı. daha küçük olmasına rağmen çok ısırıyor sabah çıkıyor akşama kadar dışarda. parmağımı uzatıyorum gelmiyo.yüksek bi yer var ordan da inmiyo. Ne yapsam olmadı.Ne dersiniz bi tavsiyeniz var mı ?

kuş güvenini saglamalısınız elinizle meyve yedirtmeyi deneyin ama genelde dişi kuşlar ısırıı durmadan kuş dişimi dişi ise ısırıır

petshoptan aldım keşke üreticiden alsaydım.Zonguldaktayım üretici de bulamadım. takas yapmak zor olur herhalde şehir nedeniyle

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:12 -->-> Daha önceki mesaj 00:11 --

hangi şehirdesiniz ?
bence üretici arkşlar takas yapabılır yenı bır yavru ile tabi bıraz üzerine takviye ile :)

petshoptan aldım keşke üreticiden alsaydım.Zonguldaktayım üretici de bulamadım. takas yapmak zor olur herhalde şehir nedeniyle

aldıgın yere götür kafasındakı cızgıler daha alnında olan yada gagadakı sıyahlık gıtmemış bır kuş al 5 tl ver üstüne kabul eder bence

Benddee war 1 aylik simdiden egitiorum elimi uzatiom kafese gelio hemen 35.40 gunluk alirsaniz egitmesi cok kolay olacaktir

Bende yeni kuş almak istiyorum petshoptan almak zorundayım ordan alınanların hepsi alışma zorluğu çekermi

Bende yeni kuş almak istiyorum petshoptan almak zorundayım ordan alınanların hepsi alışma zorluğu çekermi

hepsi öyle olmaz tabiki.ama çok küçük olsun ve mümkünse erkek olsun :) benimki dişi ve 3 aylık. 2 aylıkken aldım ve her gün ilgilenmeme rağmen alışmadı :(

2 - 3 saat aç bırakın sonra elinize biraz yem alın yavaşça kuşa yaklaştırın aç olduğu için elinize gelecektir ani hareketlerle ürkütmeyin. Bu uygulama ile elinize gelmeye alışacaktır. Ben öyle yaptım bir süre sonra elim, omzum, kafam heryerim de geziyordu. Malesef geçen gün kaybettim, dün yeni 2 aylık erkek çek aldım kendine gelsin eğitime başlayacağım hayırlısı ile :) Bu işler biraz sabır ister hemen olmaz

Son düzenleme:
2 - 3 saat aç bırakın sonra elinize biraz yem alın yavaşça kuşa yaklaştırın aç olduğu için elinize gelecektir ani hareketlerle ürkütmeyin. Bu uygulama ile elinize gelmeye alışacaktır. Ben öyle yaptım bir süre sonra elim, omzum, kafam heryerim de geziyordu. Malesef geçen gün kaybettim, dün yeni 2 aylık erkek çek aldım kendine gelsin eğitime başlayacağım hayırlısı ile :) Bu işler biraz sabır ister hemen olmaz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:57 -->-> Daha önceki mesaj 13:40 --

http://www.muhabbetkusu.com.tr/muha...abbet-kusu-evcillestirme-ve-egitim-19032.html

bu konuyu inceleyin herşey yazıyor

Teşekkür ederim.bunu deniycem bi de yeni oyuncaklar aldım bi tanesini çok sevdi belki onu kullanarak biraz yakınlaşabilirm diye düşünüyorum.normalde hiç bakmaz oyuncaklara