Karadeniz Pet

alışma süreci

Berrin YASMİN

Emektar Üye
11 nisan da erkeğe dişi aldım şuan kavga yok ama her herhangi bir yakınlaşma da yok ve bundan önce aldığım dişiye erkek biraz yaklaşıyor gibi olmuştu omzuna 1 2 defa gagasıyla vurdu bu dişiye öyle bi davranış da bulunmadı yuvalık ne zaman takmam doğru olur.

Hemen takabilirsiniz..Yuvalığın zararı olmaz tam tersi kuşları kızgınlaştırır yuvaya alışmalarını sağlar..

Hemen takabilirsiniz..Yuvalığın zararı olmaz tam tersi kuşları kızgınlaştırır yuvaya alışmalarını sağlar..

o zaman yarın yuvalığı güzelce temizliyeyim gerci temiz ama parazit spreyi falan sıkayım birde ahşap yuvalık yıkanır mı dişi kaç aylık tam olarak bilmiyorum.

süpervit sordum bugün pethsop a o ne dedi vitamin dedim markası falan ne dıye sordu firma ismi süpervit dedim ama firma ismı falan var mı.?

Serkan hakli ben disiye erkek aldiqimda yuvalik vardi sansmi bilmemem ama 2 3gunde es tuttular su an erkek yuvaik girisinde nobet tutuyo kuluckada diside 4. Geliyo benim :)

Serkan hakli ben disiye erkek aldiqimda yuvalik vardi sansmi bilmemem ama 2 3gunde es tuttular su an erkek yuvaik girisinde nobet tutuyo kuluckada diside 4. Geliyo benim :)
Biraz da şans galiba hayırlı olsun enes bey benim erkek biraz zor erkeklerden ölen dişi hep yakınlaştı erkeğe ilk dişinin yanına attıgımda erkeği dişi erkeğin devamlı peşindeydi 5 6 ay sonra eş tutlar ve yavruları oldu.

Arkadaşlar yuvalığı ben kendim yaptım büyük ve geniş üst kapağı açılıyor ama giriş hariç hiç biryerinde delik yok yani içerisi çok karanlık acaba kenarından küçük bir pencere açsammı yoksa sadece kapısından gelen ışık yeterli mi?
Kuşlar karanlıkta göremiyor yuvanın içerisinde de birşey göremeyince nasıl olacak?

hocam o saniyede 16 çekim yapıyor insan 8 mi ne tam emin deglm ama yuvalık örneklerini incelemedinzmi sadece giriş açık olur ordan gren ışık yeterlı o alşnca karanlık önemli degl

Geri