Karadeniz Pet

alışma zamanı

gkhnyvz88

Meraklı Üye
gecen hafta bır muhabbet kusumu kaybettım :( cumartesı gunu yenı kusumu aldım ama genelde kafes ıcınde 3 u bır yerde dıgerı ayrı yerde duruyor ama bazende sarı olan yanına gıdıyor acaba kuslar bırbırıne alısmadımı yoksa yenı geldıgı ıcın yadırgadımı? bu arada yine sorucam hangileri erkek hangileri dişi

Sarı
Yeşil
Mavi
Turkuaz

Son düzenleme:
Yeni aldiginiz kus ayri duruosa tam uyu daha saglayamamistir belki bi de oncekiler birbirileriyle anlasmistir buda zaman la alisacaktir biraz yasi oburkusulere gore daha olgun gorukuor

bende yaşı biraz daha büyük sandım petshop 5 6 aylık olduğunu iletti ama inandırıcı gelmedi açıkcası

1.fotoğrafta ilk 2 si dişi diğeri erkek gibi duruyor 2. fotoğraftaki ise erkek siz bunların hepsini mi aldınız yoksa birinimi alacaksınız

hepsıne bakıyorum suan :) o ucu yanyana duran yaklasık 1 aydır beraberler cumartesı turkuaz olan (tek olanı aldım) aynı kafesteler

yeni aldığınız kuş gayet güzel bir kuşa benziyor ve 1 yaşını aşkın bir kuşa benziyor maşallah sarıyla iyi anlaşıyorsa eşe atın 2side kızışmış birde 1. fotoğraftaki 3. kuşun yakından bir fotoğrafı varsa atarmısınız

Son aldığınız mavi burunlu olanı kaça aldınız acaba ?

evimde köpeğimde var köpeğim için 2 tanede kemik aldım 65 tl verdim. bugun aksam işte gelir gelmez hepsinin yakından çekim hemen çok teşekkür ederim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 07:07 -->-> Daha önceki mesaj 07:06 --

bu arada o sarı o kadar agresifki tüm hepsinle kavga ediyor bazen tüneğe çıkmak istiyor gagalayıp yere atıyor diyerlerini :)

Maşallah kuşlarınıza, sarı olan kuşunuz kızışma döneminde sanırım yeni aldığınız erkekle eşe atabilirsiniz.

kuşların tam resimleri aşağıdadır.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:26 -->-> Daha önceki mesaj 19:31 --

... yanıt varmı ???

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:10 -->-> Daha önceki mesaj 20:26 --

yorum yokmu :'/(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:46 -->-> Daha önceki mesaj 21:10 --

:( orda kimse varmı

3 le 4 te öndekiler erkek sarıyla mavide dişi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:23 -->-> Daha önceki mesaj 22:22 --

yeşille turkuazda erkek

Bana mavi dişi gibi geldi sarı kesin dişi, yeni aldığınız mavi ve yeşil kuş erkek. Benim düşüncem bu yönde bilgili arkadaşlar daha net yazabilir.

teşekkürler :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 07:12 -->-> Daha önceki mesaj 07:11 --

benim tek kafama takılan normalde dişi olanların gagası pembe erkeklerinki mavi olmuyormu ? yani alırkende dişi demişlerdi herkes dişi diyor nerden anlıyorsnuz dişi olduğunu mrkediyorum

İri olan mavi kuş erkek diğer mavi olan dişi kahverengi burunlu yeşil kuş dişi diğer yeşili tam göremedim ama erkek gibi oda. İyi günler

Geri