petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Alışmayan Çiftleri Ayırmak

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve pasgeuk tarafından 26 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. pasgeuk

pasgeuk New Member

Beğenileri:
    0
    1 dişi 1 erkek muhabbet kuşum var 2 ay oldu alalı alışmadılar acaba birini bi odaya diğerini başka odaya koysam alısırlarmı, herhangi bir sıkıntı yaşarmıyım. ALışmaları için

2. Serkan Mutlu

Beğenileri:
    0
    Yanın da başka kuş olduğundan söz dinlemez ayır 1 aya düzelir bence..

3. İlker DAĞLI

İlker DAĞLI New Member

Beğenileri:
    0
    ☺öyle değilde ikisini ayrı kafes lere ayır birbirlerini görü çek gibi koy sonra diziyi erkeğin yanına atarsin

4. pasgeuk

pasgeuk New Member

Beğenileri:
    0

çok yanlıs anlattım özür dilerim kuşlar birbirine alısık 3 aylık yawrular daha bana alışmadılar korkuyolar :D

5. Burak Erk

Burak Erk New Member

Beğenileri:
    0
    Korkacaklardir alismalari güç olur alistirmalik bi kus olsun istiyosan erkek yavru almani oneririm

6. Mustafa Şen

Beğenileri:
    0
    kuşlarımı 2 aylık iken almıştım. bir erkek ve bir dişi. Planlı eğitim programı yapmalısın. örneğin ilk aşama elini kafesin içine 5 dk koyup herhangi bir harekette bulunma. Sonraki aşama aynı şeyi elinin içine yem koyarak dene. Senden zarar gelmeyeceğinden emin olmaları lazım herşeyin başı güven.
    İnternette aratırsan detaylı anlatımlarını bulabilirsin.

Sayfayı Paylaş