petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Alismiyorlar

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve mab82x tarafından 1 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. mab82x

mab82x Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar iki erkek muhabbet kusum var. Yaklasik 3 aydir bendeler. Kafesin icinde elimden yem yerler, bir tanesi elimde yem varken elime atlar, digeri biraz daha ürkek.

Yanliz elimde yem yokken parmagimi uzantica kaciyorlar. Kafes disindada ayni durum. Kafesde cok oyuncak vardi, bir zil haric hepsini cikardim. Bana karsi ilgileri artsin diye.

Artik alisacaklarini pek zannetmiyorum, yine'de bir umut forum'da sorayim dedim :)

Var mi bir tavsiyeniz?

2. Yusuf Akyüz

Göğsüne dokunun o zaman büyük ihtimal az süreliğinede olsa ele geliyorlar. Göğsüne dokunun parmağınıza gelmesini sağlayın. Sonrada kuşu yem ile ödüllendirin. Alışacaktır.

#2 Yusuf Akyüz, 1 Haziran 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 1 Haziran 2014

Sayfayı Paylaş