petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Alıştı, nasıl eğitebilirim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve monqan43 tarafından 12 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. monqan43

monqan43 Guest

Merhaba öncelikle arkadaşlar kuşumu 2 aylıkken petshopdan almıştım 1 mayısta yaklaşık 40 gün geçti ve kuş bana alıştı rahatlıkla geziniyor parmağıma felan arada geliyor fakat benim çağırdıgımda gelmiyor nasıl eğiteibilirm ? :confused:

2. Kağan Köse

aynı durum bendede var malesef .s

3. umut ercan

umut ercan New Member

Beğenileri:
    0
    kardeşim zamanla alışıyo yalnız sabır biraz.ne kadar eline gelsede zamanla güvenini tamamen sağlıyosun.biraz zaman verin kendinizede ona da :)emin ol sıkılacaksın bi süre sonra :)

4. monqan43

monqan43 Guest

Kuş bana alışık mesela pc oynuyorum geliyo elimin altına girmeye çalışıyor [​IMG]

http://i.hizliresim.com/A2rlyz.jpg

elimi çektiğimdede durum bu :D fakat eğitim nasıl yapabilirim

5. umut ercan

umut ercan New Member

Beğenileri:
    0
    hiç tasvip etmesemde aç bırakma tekniğini kullana bilirsin ama açlıkla gelen terbiye olmaz olsun.yem gösterip çağıra bilirsin.birkaç sefer sonra alışır kanımca

6. Fatih BUYURUCU

Fatih BUYURUCU Active Member

Beğenileri:
    3
    Hiç aç bırakmanıza gerek yok sonuçta hayvana eziyetle bişeyler öğreteceiğimize hiç öğretmiyelim dimi. Her parmağınızı uzattığınızda gel deyin b süre sonra alışıyo zaten. Öğreteceğiniz kelimeyi sadece yapmasını istediğiniz davranışta kullanın kafası karışmasın.

Sayfayı Paylaş