Karadeniz Pet

..Alıştırma süreci

hollanda

Meraklı Üye
Alışmaktan kasıt elime gelmesi sevmem değil kuşum bunlara izin veriyor. Kuşun beni görünce uçup gelmesi. Bu 1 ay geçmesine rağmen henüz gerçekleşmemişse süreç olumsuz ilerliyor diyebilirmiyiz.

Alışmaktan kasıt elime gelmesi sevmem değil kuşum bunlara izin veriyor. Kuşun beni görünce uçup gelmesi. Bu 1 ay geçmesine rağmen henüz gerçekleşmemişse süreç olumsuz ilerliyor diyebilirmiyiz.

Konuyu ilgiyle takip ediyorum :) aynı sorun bendede var seninki gibi hiçbir sıkıntı yok tek sıkıntı cok sakin hareketsiz ve kendiliğinden bana gelmiyor..

Ayni sorun bendede var bende takipciyim:)yardimlarinizi bekliyoruz

Arkadaslar bunlar 1 ayda olacak bişi degil kuşlar bi genclik dönemine gelsin sizi bi benimsesinler ondan sonra oyunlar baslar

Benim kuş 3-4 ay sonra kendisi uçup bana gelmeye başlamıştı sanırım, 1 ay çok kısa bir zaman.

kuşun yaşı biraz daha ilerlesin zamanla size gelecektir. Birde kuşla sadece siz ilgilenirseniz size gelecektir ama evde herkes ilgileniyorsa istediğiniz gibi siz çağırdığınız zaman size gelmiyecektir.
Ben evde tek kalıyordum ve benden başka kimse ilgilenmiyordu sadece beni tanıdığı için çağırdığım zaman hemen uçup gelirdi, kafesinde kapalıykende seslendiğim zaman ev kalabalıkta olsa beni göremeyince kafeste ne yapacağını şaşırır beni arardı. saldığımız zaman başkasının omzuna eline de giderdi ama alışana kadar ısırırdı yabancıyı.

Benim kusum yavru degil aldigimda uc aylik falandi simdi bes aylik olmustur rahat rahat severim opturur kendini elime cok rahat gelir ucarken sadece konacak pek yer bulamayinca kafama konar hala egitme sansim varmi acaba

aynı sorun bende de var kuşum elime alıştı omzumda kafamda geziyor oynuyor benle benden korkmuyor ama ne varki kendiliğinden uçup yanıma gelmiyor hiç. Beyzadeyi gidip kafesin üzerinden alıp getirecem koyacağım yanıma da oynayacaz :)

Geri