petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Alısveris zamani :D

Konusu 'Muhabbet Kuşu Üretimi' forumundadır ve umut asal tarafından 15 Eylül 2016 başlatılmıştır.

1. umut asal

umut asal Active Member

Beğenileri:
    33
    Arkadaslar ben hobi-e ve hobi-s alicam yanindada akilli yemlik alcam kizistirmak ciflestirmek istiyorum kuslari faydali bişey varsa onerebilirmisiniz hatta ozelden linkini atarsaniz sevinirim boyle faydasini gordunuz iyi kalitede bisey hersey olabilir

2. Yusuf

Yusuf Active Member

Beğenileri:
    89
    Ben kızıştırmak için harnup ( keçi boynuzu ) tozu kullanıyorum akdarlardan bulup çektirip toz haline getirtebilirsiniz mamaya ilave ederek kullanabilirsin 1 çift kuşa mama hazırlıyorsan mercimek tanesi kadar koyabilirsin ( kızışsınlar diye fazla koyma tüye giriyor kuş daha farklı etkileride olabilir ) yada nijer tohumu çimlendirip verebilirsin ama onuda az miktarda vermelisin oda yağlanmaya neden oluyor

3. umut asal

umut asal Active Member

Beğenileri:
    33
    Okullar baslicak artik ev 4 e kadar bos o mamayi yapmaya zamanin olmicak ondan aliyorum veriyom vitaminleri onlari kendi haline birakcam o yontemleri cok denedim ama disi erkek kur yapmasini izin vermiyo gaga atiyo ona ondan bunlari onerdiler bende alim dedim

4. Yavuz OYMAK

Yavuz OYMAK Active Member

Beğenileri:
    106
    http://www.dostpetshop.com/urun.php?uid=488&cid=22

bu ürünü deneyin kızıştırmak çiftleştirmek istiyorsanız linkte an çok anlatımı ve hazırlanışı var isterseniz birazda araştırın en doğal kızıştırma yöntemi ve yumurtaların dolu çıkma yöntemi olarak bunu öneririm.

bu ürünü

5. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    755
    yavuz bey'in önerdiği ürünü tavsiye ederim veya kendiniz direk doğal buğday ve maş fasulye alarak ta yapabilirsiniz aynı çimlendirmeyi. Haftada 2-3 gün verebilirsiniz yumurta doluluğu ve çiftleşme isteği konusunda muazzam etkisi vardır

Yavuz OYMAK bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş