Karadeniz Pet

Alısveris zamani :D

umut asal

Meraklı Üye
Arkadaslar ben hobi-e ve hobi-s alicam yanindada akilli yemlik alcam kizistirmak ciflestirmek istiyorum kuslari faydali bişey varsa onerebilirmisiniz hatta ozelden linkini atarsaniz sevinirim boyle faydasini gordunuz iyi kalitede bisey hersey olabilir

Ben kızıştırmak için harnup ( keçi boynuzu ) tozu kullanıyorum akdarlardan bulup çektirip toz haline getirtebilirsiniz mamaya ilave ederek kullanabilirsin 1 çift kuşa mama hazırlıyorsan mercimek tanesi kadar koyabilirsin ( kızışsınlar diye fazla koyma tüye giriyor kuş daha farklı etkileride olabilir ) yada nijer tohumu çimlendirip verebilirsin ama onuda az miktarda vermelisin oda yağlanmaya neden oluyor

Ben kızıştırmak için harnup ( keçi boynuzu ) tozu kullanıyorum akdarlardan bulup çektirip toz haline getirtebilirsiniz mamaya ilave ederek kullanabilirsin 1 çift kuşa mama hazırlıyorsan mercimek tanesi kadar koyabilirsin ( kızışsınlar diye fazla koyma tüye giriyor kuş daha farklı etkileride olabilir ) yada nijer tohumu çimlendirip verebilirsin ama onuda az miktarda vermelisin oda yağlanmaya neden oluyor
Okullar baslicak artik ev 4 e kadar bos o mamayi yapmaya zamanin olmicak ondan aliyorum veriyom vitaminleri onlari kendi haline birakcam o yontemleri cok denedim ama disi erkek kur yapmasini izin vermiyo gaga atiyo ona ondan bunlari onerdiler bende alim dedim

http://www.dostpetshop.com/urun.php?uid=488&cid=22

bu ürünü deneyin kızıştırmak çiftleştirmek istiyorsanız linkte an çok anlatımı ve hazırlanışı var isterseniz birazda araştırın en doğal kızıştırma yöntemi ve yumurtaların dolu çıkma yöntemi olarak bunu öneririm.

bu ürünü

http://www.dostpetshop.com/urun.php?uid=488&cid=22

bu ürünü deneyin kızıştırmak çiftleştirmek istiyorsanız linkte an çok anlatımı ve hazırlanışı var isterseniz birazda araştırın en doğal kızıştırma yöntemi ve yumurtaların dolu çıkma yöntemi olarak bunu öneririm.

bu ürünü
yavuz bey'in önerdiği ürünü tavsiye ederim veya kendiniz direk doğal buğday ve maş fasulye alarak ta yapabilirsiniz aynı çimlendirmeyi. Haftada 2-3 gün verebilirsiniz yumurta doluluğu ve çiftleşme isteği konusunda muazzam etkisi vardır