petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Allah Aşkına Yardım Edin

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve loli poya tarafından 20 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. loli poya

loli poya New Member

Beğenileri:
    0
    Kuşum son bir haftadır ayakta duramıyor.Aşırı şiddetli biçimde ileri geri titreyip yere düşüyor.Dün çok iyiydi yine aynısı oldu.Beyin felci olsa yemek yemez.Allah aşkına yardım edin ne yapmalıyım ??Ayakları yana açılıyor kuyruğu öne aşağı hareket ediyor.

#1 loli poya, 20 Eylül 2014
    Son düzenleme: 20 Eylül 2014
  2. Doğukan
    Gizli

Doğukan Guest

Bence veterine götürün ben pek anlamam daha bilgi arkadaşlar yardım eder umarım bide fotoğraf atsan daha iyi olur.

3. loli poya

loli poya New Member

Beğenileri:
    0
    Foto atmayı bilmiyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:56 -->-> Daha önceki mesaj 09:52 --

Ayak felci olabilir mi :(

4. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    kafasını geri sallayıp duruyor mu ?

5. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    bu hastalığın adını biliyordum forumda okumuştum uzmanlar yardım edecektir konuyu güncel tutalım allh şifa versin

Sayfayı Paylaş