petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Allah aşkına yardim !Kanlı dışkı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Shewolf00 tarafından 24 Mart 2016 başlatılmıştır.

1. Shewolf00

Shewolf00 New Member

Beğenileri:
    0
    Kusum gunlerdir ishaldi ishali icin cesamolin verdi veteriner 2 gundur iciriyorum.ishali gecer gibi oldu sonra ishalsiz beyaz cikartmaya basladi simdide diskilarina baktigimda az bi parca kan var Allah askina ne yapmayliyim kusum olecekmi lutfen yardim edin.biraz canlanir gibi oluyo sonra uyuyo.napacagim ben bu kan neyin nesi

2. kaan77

kaan77 Member

Beğenileri:
    2
    geçmiş olsun Avidare anti baktreyel alın suyuna 2cc atın ilaveten coxidin alın bunuda 1.5 cc ekleyin suyuna sorun 1 haftada çözülecektir sorundan sonra. vitamin takviyesi yapın çabuk toparlasın geçmiş olsun

3. Shewolf00

Shewolf00 New Member

Beğenileri:
    0
    Allah razı olsun.Ama şuan ishali tekrar başladı neoterramisin mı daha etkili olur bu dediklerinizmi ?

4. kaan77

kaan77 Member

Beğenileri:
    2
    dediğiniz ilacı kullanmadım ancak söylediklerimi bizzat denedim ve kesin çözüm en ağır isallerde bile.

5. Shewolf00

Shewolf00 New Member

Beğenileri:
    0

çok sağolun

Sayfayı Paylaş