Karadeniz Pet

Allah ima bin şükür

Maşallah darısı benim başıma :D

maşallah,saglıkla doğar büyürler inşallah..

Benim demek isediğim de Serkan Usta ile eş değer. Yumurta da olan kuşlara mama vermek pek sağlıklı değil dişi yumurtalardan çok sık kalkar ve mamanın enerjisinden dolayı yumurtayı ısıtmasında sıkıntılar olabilir

Tamam tesekkürler :) ben kendi duzenimde devam ediyorum o zaman

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:10 -->-> Daha önceki mesaj 17:09 --

Gözünüz aydın :)

Cok sag olun :) tesekkurler eger bir aksilik cikmazsa Allah izin verorse yarinaksam 1 yumurta daha bekloyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:11 -->-> Daha önceki mesaj 17:10 --

İnşallah kalbinizi sevinçten titretecek kadar güzel yavrular verir Rabbim. Darısı benimkinin başına diyeceğim de ben gibi bekar kaldı kuşum, yanına hangi dişiyi getirdiysem benden uzak kaldı dişinin huylarını edindi ben de tek bıraktım. varsın tepemden inmesin 2 bekar takılıyoruz :))

Ay hepinize tesekkur ederim :) insallah insallah sizin dediginiz gibi yabrulari gorebilirim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:13 -->-> Daha önceki mesaj 17:11 --

yumurtada olan kuşlarınıza mümkün oldukça minumum düzende mama verin ( haftada 1 kez ) .

ama yavru çıktığı günden itibaren gün aşırı verebilirsiniz.

Kuşlarınıza yem su harici fazla rahatsız etmeyin strese girmesinler.

Sadece ginde 1 kere bakicam oda yumurtayi kirmismi bi gelisme varmi diye sag olun:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:13 -->-> Daha önceki mesaj 17:13 --

Maşallah darısı benim başıma :D

Amin amin Allah tum isteyeblere versin inşallah:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:14 -->-> Daha önceki mesaj 17:13 --

maşallah,saglıkla doğar büyürler inşallah..

Insallah insallah darisi diğerlerine:)

maşallah .... cok heycanlısınız galibe :)

maşallah .... cok heycanlısınız galibe :)

Evet oyleyim cok heyecanliyim ilk dega yumurtladi be benim asabi kusum boyle uysalasinca cok mutlu oldum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:27 -->-> Daha önceki mesaj 17:33 --

Masallah bu gün 2. Yumurtayida gördüm az once disi kusuma baktim halsizdi normaldir değil mi yumurtlama doneminde olduğu icin

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:34 -->-> Daha önceki mesaj 17:27 --

Yardim edecek varmi halsizligi normalmidir

Evet oyleyim cok heyecanliyim ilk dega yumurtladi be benim asabi kusum boyle uysalasinca cok mutlu oldum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:27 -->-> Daha önceki mesaj 17:33 --

Masallah bu gün 2. Yumurtayida gördüm az once disi kusuma baktim halsizdi normaldir değil mi yumurtlama doneminde olduğu icin

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:34 -->-> Daha önceki mesaj 17:27 --

Yardim edecek varmi halsizligi normalmidir

hayırlı olsun 2. yumurta halsizliği normaldir mama takviyesi yapın haftada 2 kere

teşekkür ederim inşallah bu arada sizinkiler kaç günde yumurtladı

En son gecen ay 20 sinde ciftlestiklerini gormustum bayagi oldu yani hatta yumurta tikanmasindan korktum ama degilmis:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:53 -->-> Daha önceki mesaj 17:51 --

Senin kisun hamile mi

En son gecen ay 20 sinde ciftlestiklerini gormustum bayagi oldu yani hatta yumurta tikanmasindan korktum ama degilmis:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:53 -->-> Daha önceki mesaj 17:51 --

Senin kisun hamile mi

bilmiyorum yumurta var gibi duruyor bekleyip görecez

Geri