Karadeniz Pet

Allah rızası icin bir sey deyin :(

Sıkıntılı kuş

Yeni Üye
Bugun kusuma bit ilaci siktık sonra oencereye koyduk biraz sonra titremeye basladi sonra gagasindan tak tak ses cikardi hareketsizlesti kaka yerine sivi bir seyler yapiyor biraz once kafesin asagisindaydi normalde ele zor gelen kus hemen geliyor gozlerini falan kapatiyor suluguna maxisol damlattim 20 tane bi yudum icti yem falan yiyor veterinere goturemem durumum yok ne yapicam ben cok korkuyorum bi sey olacak diye lutfen yardim edin bi sey olmaz demi :(((

Bugun kusuma bit ilaci siktık sonra oencereye koyduk biraz sonra titremeye basladi sonra gagasindan tak tak ses cikardi hareketsizlesti kaka yerine sivi bir seyler yapiyor biraz once kafesin asagisindaydi normalde ele zor gelen kus hemen geliyor gozlerini falan kapatiyor suluguna maxisol damlattim 20 tane bi yudum icti yem falan yiyor veterinere goturemem durumum yok ne yapicam ben cok korkuyorum bi sey olacak diye lutfen yardim edin bi sey olmaz demi :(((
çok geçmiş olsun çok üzüldüm inşallah bir şey olmaz.:(:oops:

Boyle iste :(

Ekli dosyalar

• 20170829_145314.jpg
    20170829_145314.jpg
    1.4 MB · Görüntüleme: 55
kullandığınız bit spreyi nasıl bir şey. eğer kuşun ağzına burnuna vs. geldiyse zehirlemiş olabilir. resim paylaşa bilirseniz daha iyi yardımcı olabilirim.

ayakları normal endişelenecek bir şey yok. gözlerinde ve nefes alıp vermesinde bir gariplik var mı?

Sprey kullanmakla büyük hata yapmışsınız, Avimec ya da vilmectin kullanabilirsiniz. Üzerine sprey su sıkın, belki olumsuz etkiyi azaltır

Son düzenleme:
Çay ile gözlerini silin pamuk yardımıyla.Yıkayın yani çayla,iyi gelecektir.Evde ev yoğurdu varsa bunun sarı suyundan içirin biraz

Geri