Karadeniz Pet

allah rızası için yardım edin bilgilendirin arkadaşlar

Gökhan soydan

Meraklı Üye
arkadaşlar kuşum 1 hafta önce tüy dökmeye başladı vitamin verdım 3 günde 1 arada duş yaptı birde haftada 1 yulaf verıyorum yumurta maması yada havuç vermedim 1 aydır kuşum halsizleşmişti ama bugün çok daha kötü halsiz duruyor çok ötmüyor gözleri falan halsiz özellikle kafasında sarı tuyler var arada kusuo gibi sizce hastamı yoksa tüy dökümü ile alakalımı ne yapmalıyım

Kuşun Ölürse Şaşırmam.Umarım Ceyranda Kalmamiştir Genelde Gördüklerim Öldü

ceyranda kalmadı bu nasıl bir yorum ya hastamısın kardeşim sen eğer yeterli bilgiye sahip değilsen yorum yapma yapıyosanda düzgün konuş ölürse hiç şaşırmam ne demek kına yakçan galiba

ceyranda kalmadı bu nasıl bir yorum ya hastamısın kardeşim sen eğer yeterli bilgiye sahip değilsen yorum yapma yapıyosanda düzgün konuş ölürse hiç şaşırmam ne demek kına yakçan galiba

Peki Selametle

şuan önemli olan onun ne söylediği değil kuşun rahatsızlığı 2 gün önce hiçbirşeyi yoktu biyer açılmadı ceyran falan değil yani acaba vermem gereken bir vitamin ilaç yiyecek birşey varmı tüy dökümünden kaynaklanıo die düşünüyorum ama yinede üstatlar daha iyi bilir lütfen cevap yazın

şuan önemli olan onun ne söylediği değil kuşun rahatsızlığı 2 gün önce hiçbirşeyi yoktu biyer açılmadı ceyran falan değil yani acaba vermem gereken bir vitamin ilaç yiyecek birşey varmı tüy dökümünden kaynaklanıo die düşünüyorum ama yinede üstatlar daha iyi bilir lütfen cevap yazın

Ceyranda Kalmama İhtimali Çok Düşük Heleki Kafası Islak Duş Demişsiniz Ben Konunuzu Devamlı Takip Edeceğim Eğer Kuşunuz Düzelirse Bildirin Olurmu Her Durumunu Bildirin Takipte Olacağim Sonunu Bende Merak Ettim.

bak arkadaşım kuşun kafası ıslak değil bu 1 kuş duşa 3 gnde 1 biraz girdi oda tüy dökümünde iyi geliyor diye anladın bilmiyorsan öğren ayrıca selametle dedin yeter daha neden yazıyorsun kuşun nesini yazcam sana daha ne olduğundan emin olmadan sen bana kuşun ölürse şaşırmam diyemezsin ben burda kuş için çözüm bulmaya çalışıyorum endişelenmişim yemek bile yememişim sen daha ilk yorumda ölürse şaşırmam falan yazamazsın ki ölcek olsa bile yazamazsın bu böyle söylenmez ki kuşun kafası ıslak değik ceyrandada kalmadı sen böyle yaklaştığına göre zaten birşey bilmiyorsun biliyorsanda nolur kendi bilgin sende kalsın benimle paylaşma ben yardımı ercan uçar yusuf kurşat muhammet çelik levent acar abi gibi ustatlardan bekledim onlar ölcek olsa bile zaten senin yazdığını yazmaz hadi kolay gelsin sana

bak arkadaşım kuşun kafası ıslak değil bu 1 kuş duşa 3 gnde 1 biraz girdi oda tüy dökümünde iyi geliyor diye anladın bilmiyorsan öğren ayrıca selametle dedin yeter daha neden yazıyorsun kuşun nesini yazcam sana daha ne olduğundan emin olmadan sen bana kuşun ölürse şaşırmam diyemezsin ben burda kuş için çözüm bulmaya çalışıyorum endişelenmişim yemek bile yememişim sen daha ilk yorumda ölürse şaşırmam falan yazamazsın ki ölcek olsa bile yazamazsın bu böyle söylenmez ki kuşun kafası ıslak değik ceyrandada kalmadı sen böyle yaklaştığına göre zaten birşey bilmiyorsun biliyorsanda nolur kendi bilgin sende kalsın benimle paylaşma ben yardımı ercan uçar yusuf kurşat muhammet çelik levent acar abi gibi ustatlardan bekledim onlar ölcek olsa bile zaten senin yazdığını yazmaz hadi kolay gelsin sana

Abi o zaman endiseliysen veterinere gotur burda dert yancagina az bi kusuna acisaydin keske.

acısamıydım o ne alaka onu anlamadım kardeşim kuşa birşey mi yaptımda acıycam ne alaka bak benim kardeşim hasta kuşta onun tamammı işten gelmişim ben veterinere götürülceğini biliyorum zaten ama burda bana durumu normal tüy değiştiriyor vitamin al sunu al bunu ver gibi cevaplar yada hasta veterinere götür gibi cevap bekliyorum veterinere gitsem bu siteye neden gireyim bu bölüm neden açışsın herkes o zaman birşey gördüğünde kuşunu veterinere götürsün sormasın araştırmasın buraya konu açıp bilenlerden bilgi almasın bumu yani bana ima ettiğin bu site bir kuş ticareti parçası değil hayvanseverlerin hertürlü sorusuna cevap veren çözüm sunan yol gösteren iyi üretimcilerim birbirine kuş sunduğu insanların kuş sayesinde sosyalleşip güzel arkadaşlıkların kurulduğu bir sitedir

kuslar tuy doneminde halsiz, keyifsiz olabiliyolar. iyi bakimla daha rahat atlatir. yulafi haftada bir vermeyin, normal yemin icine karistirin ya da ayri bi mama kabinda verebilirsiniz. haftada bir vermek hic vermemek gibi bisey bence. yumurtali havuclu mama vermeniz gerek en kotu haftada bir verin. bunlarin haricinde ben acikcasi resimden bisey anlamadim. kafasinda sari tuyler var demissiniz ama sari tuy goremedim. su islak tuyleri icin diyosaniz bilemiyorum. tuyleri kurudugu zaman tunekte normal halini cekerseniz daha iyi olur. diskisini da kontrol edin. ishali falan var mi ons bakin.

dışkısında ishal durumu yok o resımde kuş ıslak değil en son 2 gun önce dus aldı normal tüyleri o halde oldu sert tüyler ve sarı gibi

tuyler durduk yere oyle olmaz bence. biseylerin icine dalmis olmasin? ne bileyim vitamin damlattiginiz suya kafasini sokmustur ya da baska biseye. herhangi bi krem falan surdunuz mu? kusuma agzindan ilac damlatirken ilk becerememistim. yanak tuylerine dokulmustu ilac. sonra tuyleri boyle yapis yapis olmustu islanmis gibi. o yuzden diyorum. bi pamugu islatip temizlemeye calisin gidebilir belki. bana o tuyler biseye temas etmis ve temizlenmedigi icin oyle olmus gibi geliyo ama bilemiyorum yine de. uzman degilim sonucta.

onu denedim ama olmuyor zaten yemek yiyor ama eskiye göre halsiz birde krem sürmedim tüyler ilk önce beyaz olarak çıkmaya başladı sonra bu hale döndü

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:41 -->-> Daha önceki mesaj 21:42 --

yarın başka bir vitamin alcam yumurta maması hazırlıycam ve salatalık vercem bakalım biraz destek olsun ona

kendi yıkandı abi tüy döküyor kafasında dik tüyler çıkmıştı rahatlatsın diye banyoluk koydum hafif girdi çıktı kafesin tellerine sürtüo kaşıo arada

Geri