Karadeniz Pet

Allah rizasi icin yardim edin kusum cok kotu napicam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alimeroglu4737r

Yeni Üye
Kusum gayet saglikliydi ne olduysa ayagini incitti cok iyi baktim vitamin su yem yiyor tunekleri cikardim rahat etsin diye iyilestide iyice fakat ne olduysa sabah ayaginin uzerine basamiyor ayagini hissetmiyordu bugunde ayagini isirarak kanatmaya basladi biraksak koparcak saat 8 civariydi sadgi bezide yoktu elim ayagima dolandi bende yara bandi yapistirdim 2 3 kat cok sikmamak sartiyla yarin veterine goturcem fakat iyi mi yaptim kotumu yaptim anlamadim napicam yardim edin lutfen

ben hamur ile sarmisdim kardeşim . iyilesmisdi kırık sa veterinere götür xraydan baksin

SM-N915F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kusum gayet saglikliydi ne olduysa ayagini incitti cok iyi baktim vitamin su yem yiyor tunekleri cikardim rahat etsin diye iyilestide iyice fakat ne olduysa sabah ayaginin uzerine basamiyor ayagini hissetmiyordu bugunde ayagini isirarak kanatmaya basladi biraksak koparcak saat 8 civariydi sadgi bezide yoktu elim ayagima dolandi bende yara bandi yapistirdim 2 3 kat cok sikmamak sartiyla yarin veterine goturcem fakat iyi mi yaptim kotumu yaptim anlamadim napicam yardim edin lutfen
geçmiş olsun zor bi durum bi şekilde sabitlemek ve korumak lazımdı ilk yardım olarak gerekli müdahaleyi yapmışsınız gerisini veterinerlik maalesef yorum ile yapılabilecek birşey yok. uzman veterinerin gözle görüp kesin teşhis koyup müdahale etmesi lazım. Tekrardan Çok Geçmiş Olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri