petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Allah rizasi icin yardim edin kusum cok kotu napicam

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve alimeroglu4737r tarafından 1 Eylül 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. alimeroglu4737r

alimeroglu4737r New Member

Beğenileri:
    1
    Kusum gayet saglikliydi ne olduysa ayagini incitti cok iyi baktim vitamin su yem yiyor tunekleri cikardim rahat etsin diye iyilestide iyice fakat ne olduysa sabah ayaginin uzerine basamiyor ayagini hissetmiyordu bugunde ayagini isirarak kanatmaya basladi biraksak koparcak saat 8 civariydi sadgi bezide yoktu elim ayagima dolandi bende yara bandi yapistirdim 2 3 kat cok sikmamak sartiyla yarin veterine goturcem fakat iyi mi yaptim kotumu yaptim anlamadim napicam yardim edin lutfen

2. Erol çatar

Beğenileri:
    7
    ben hamur ile sarmisdim kardeşim . iyilesmisdi kırık sa veterinere götür xraydan baksin

SM-N915F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    738
    geçmiş olsun zor bi durum bi şekilde sabitlemek ve korumak lazımdı ilk yardım olarak gerekli müdahaleyi yapmışsınız gerisini veterinerlik maalesef yorum ile yapılabilecek birşey yok. uzman veterinerin gözle görüp kesin teşhis koyup müdahale etmesi lazım. Tekrardan Çok Geçmiş Olsun

4. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    270
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş