Karadeniz Pet

kusum iyi degil

alimeroglu4737r

Yeni Üye
Kusum gayet saglikliydi sonra ayagini incitti cok iyi baktim vitamini yemi suyu herseyi tamam hafif basmaya basladi ayaginin uzerine sonra aksam ne olduysa sabah bir baktim ayagi tutmuyor oynatinca hic tepki vermiyor yumruk yapamiyor ayagini bugünde ayagini kemirerek kanatmaya basladi baya kanadi biraksak koparcak saat 8 civariydi yakin veteriner yoktu malzemende yoktu sargi bezi falab eczane kapaliydi bende yara bandi ile sardim yarin veterinere goturcem fakat uyuyamiyorum yanlis mi yaptim napicam

Yara bandı hava almaz kötü yapabilir başka bir şey ile sararsınız idare eder yarına kadar

LG-D693TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bencede yara bandı çok sıkar hem hemde rahatsız eder geçmiş olsun karanlık yere koysaniz uyurdu

ben hamur ile sardım kardeşim önce zeytin yağı sürdüm pamukla iyilesmisdi.

SM-N915F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ayağını kemirip kanatıyorsa artık o ayağı tutmuyor olabilir. Fazladan ağırlık olduğu için de ayağını yok edecek.
Ayağına iğneler batırın nereye kadar tutup tutmadığını anlayıp.
Aynı şey köpeklerde de olur. Araba çarpmıştır veterinere gidilir kırık vs. olmaz ama doku kaybı yaşanır ve de köpek o ayağını çiğnemeye başlar.

Kardeşim sen bi hamur yapmayı dene oda olmuyorsa veterinere git başka bir şey gelmez elinden

Kardeşim sen bi hamur yapmayı dene oda olmuyorsa veterinere git başka bir şey gelmez elinden

Kendini parcaliyor gozumun önünde cok saldirgan bir kus ya bizim mavisimizide yani esinidie erkegide öldürmüstü elime alamiyorum zor tutuyorum elimin her yerini isirdi kanatti kendinede zarar veriyor ayagi sakat hala kafeste takla atmaya ugrasiyor

Ayağını kemirip kanatıyorsa artık o ayağı tutmuyor olabilir. Fazladan ağırlık olduğu için de ayağını yok edecek.
Ayağına iğneler batırın nereye kadar tutup tutmadığını anlayıp.
Aynı şey köpeklerde de olur. Araba çarpmıştır veterinere gidilir kırık vs. olmaz ama doku kaybı yaşanır ve de köpek o ayağını çiğnemeye başlar.
Kardesim ayagini kemiriyor bacagini kanatmis kanat altini kanatmis cok saldirgan gagasida kuvvetli elime aldimmi elimi yara yapti isirmaktan kendinede zarar veriyor esini ve yavrularinida öldürmüstü vallahi bezdik artik ya

kardeşim o kuşun ayağı sakat değil o kuş strese girmiş . kendisi kemiriyor benim başıma geldi hamur sardım.buyuk kafese alıp ortamını değiştim düzeldi zamanla

Dostum
kardeşim o kuşun ayağı sakat değil o kuş strese girmiş . kendisi kemiriyor benim başıma geldi hamur sardım.buyuk kafese alıp ortamını değiştim düzeldi zamanla

Dostum ayagini hissetmiyor felc olmus fakat b vitamini vermedik bi hic multi vitamin diye normal vitamin almisim A C E D var b yok b vitamini veriyorum su an duzelir umarim

Bencede yara bandı çok sıkar hem hemde rahatsız eder geçmiş olsun karanlık yere koysaniz uyurdu
Malesef yara bandi koymassak ayagini parcaliyor hala bir umudum var iyilesir umuduyla b vitamini falanda veriyorum bacagi komple felcmis elimizden geleni yapiyoruz aile su an fir donuyor etrafinda veterinerede goturduk elimizden baska bir sey gelmiyor ne yazik ki kendimi paraliyorum nafile

Geri