Karadeniz Pet

allah rızası için yardım :((((

• Konbuyu başlatan bıdıkveben
  • Başlangıç tarihi
B

bıdıkveben

Guest
bıdık yani kuşum hasta sürekli uyuma ve tüyleri kabarık kafasını kaldıramaz oldu sürekli kanadının arkasını kasıyor ve az yem yiyor ayakta duramaz halde ne olur yardım edin allah rızası için bi bilgisi olan varsa yardım edin lütfen ölmesin:mad:

İshal var mı ?

bıdık yani kuşum hasta sürekli uyuma ve tüyleri kabarık kafasını kaldıramaz oldu sürekli kanadının arkasını kasıyor ve az yem yiyor ayakta duramaz halde ne olur yardım edin allah rızası için bi bilgisi olan varsa yardım edin lütfen ölmesin:mad:
arkadaşlar allah rızası için bilgisi olan varsa paylaşsın ne yapmam lazım lütfen ne dir caresi:mad: http://youtu.be/Or1E6QaIt8U video da kuşun davranışlar vardır allah rızası için :(((((((((( fakat bıdık kafasını çarptı ama söyle bir durum var hareketleri sersemlersiniz ya aynen o tavır hayvan ne tarafa gideceğini bilmio ve de görmüyor yada görüyor mu belirsiz yemek yiyiyor biraz önce bulunduğu ortamı ısıttım biraz yem yedi su içti deep life multisol die bir vitamin veriyorum bonnie die bir yem yer satın alma yemde yer su musluk suyu ve incik suyu içer birde spell birds parazit spreyi kullanır ek bilgi daha önceden sismanlama ve ısal olmuştu geçti düzeldi yemlerini sık değiştirdim acaba yemden mi die ıshal beyaz sarı yeşil bi ara siyah görül dü bi ara düzeldi şimdi beyaz ve siyah ıhsal biçiminde dışkısı var vede arada beyaz yapıor poposunda dışkı yok şişmi değil mi belli değil açkık pempemsi gibi rengi var ıhsal sanırım bi ara aspirin de içirdik bebek asbirini kafesi ayırıp malzemelerini yıkadım ayakları soğuk ve göz cevresi tüylri grimsi arada sırtını kasır ve silkelenir kuyruğu kalburumsu asagı yada yukarı kalkık kanatla v seklinde acık yavAS YADA HIZLI NEFES ALIYOR SİSMİŞ VAZİYETTE

Geri