petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Allah rizasi icin yardimmmm.muhabbet kuşum yandi

Konusu 'Tekrar Döndüm' forumundadır ve Muhabbet kusum yandi tarafından 2 Eylül 2016 başlatılmıştır.

1. Muhabbet kusum yandi

Lutfen yardimmmm istiyorum bilen anlayan var mi

2. Kamen

Kamen Active Member

Beğenileri:
    244
    Çok nadir görülebilecek bir vakıa.
    Bilgisi olanın olma ihtimali oldukça düşük.
    Vakit kaybetmemek adına veterinere götürmenizi söylemiyorum bile fakat belki geçmişte benzeri olay ile karşılaşanlar internette bilgi ve birikimlerini paylaşmış olabilirler.
    Google amcaya da sormanizda faide var.

3. Muhabbet kusum yandi

Dun aksam oldu.veterinere hemen goturdum.teramiycn verdi fakat zaman gectikce yaniklari sismeye basladi.ve cok cani yaniyo.napicam bilemiyorum.gordukce cok uzuluyorum.bu sabah tekrar goturdum veterinere antibiyotik verdi.boyle beklemekte kahrediyo beni.belki basina gelen vardir napmam gerekir bilmiyorum

4. filozof609

filozof609 New Member

Beğenileri:
    0
    Çok geçmiş olsun.Yanık inşallah büyük değildir.Eczanelerde yanık kremleri var.Vakit kaybetmeden hemen al ve sür...:(

5. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    728
    Geçmiş olsun allaha şükür böyle bir tecrübem olmadı şu güne kadar hiç vakit kaybetmeden bir uzmana götür bünyesi kaldıramaz. su yanığımı atesş yanığımı nasıl bir yanık bilmiyorum ama bünyelerinin kaldırması zor :(

6. timesinfinity

timesinfinity Active Member

Beğenileri:
    44
    Yanık kremi neden vermemiş ki."Silverdin" gibi..Veterinerden şüpheye düştüm ben şahsen.Sadece yara olsa antibiyotik terramycin iyidir dicem de yanmış hayvan.Silverdin alın siz.Geçmiş olsun :(

7. TazeNane

TazeNane New Member

Beğenileri:
    1
    yanık kremi :( veterinerlerin çoğu normalde kanatlı hayvandan anlamadığı için bakmaz ama senin veteriner biraz çakal bir kuşçunun çalıştı veterinere götürmende fayda var geçmiş olsun

8. Ahmet Koluk

Beğenileri:
    23
    Geçmiş Olsun Umarım Duzelir

Sayfayı Paylaş