petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Allah rızası için

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve arda06 tarafından 5 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. arda06

arda06 New Member

Beğenileri:
    0
    Kardeslerim abilerim benim muhabbet kusum 2 gundur boyle ayaklarina basamiyor gagasi yardimiyla surunuyor. Ucabiliyor veterinere goturdum vitamin ilaci verdi suya koymami soyledi. Ama suyunu icmiyor yeminide yemiyor ben kafesden cikartip yere koyuyorum yerede yem koyunca yiyor. 3 gun kasindigindan dolayi bit ilaci alip sikmistik. Ayagi incidimi bisemi oldu bilmiyorum. Basiniza boyle bi olay geldimi anlayan varmi beni bilgilendirirmisiniz. Acilllll

uçuyor. bugun duvarda asılı olan saatin üstünde durdugunu gördüm panikle geri aldım ayaklarıylamı durdu bilmiyorum

2. Mudo DURMUŞ

Mudo DURMUŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    43
    Felç geçirmiş gibi kuş o ilacı yakından sıktıysan o da zararlı dondurucu etkisi var o tarz spreylerin

M. Kemal ATATÜRK

3. arda06

arda06 New Member

Beğenileri:
    0
    Ne yapmam gerek düzeltebilirmiyim?

4. Mudo DURMUŞ

Mudo DURMUŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    43
    Kardeşim kuşu veterinere göster durumu izah et kuşun neyi varsa önce ona bi teşhis koysun biz burda ihtimal dahilinde konuşuyoruz sana şimdi onu yap bunu yap desek bile kuşa ekstradan zarar verebilme ihtimalin var istemeden de olsa

M. Kemal ATATÜRK

5. arda06

arda06 New Member

Beğenileri:
    0
    bugun veterrinere götürdüm ayagında kırık incime yok dedi bana vitamin verdi suluguna vitamini sıktım şırınga ile ama içmiyor belkide içiyor farkında değilim. gayet uçuyor kafesinde baktıgım zaman bazen kanatlarını açmış yattıgını görüyorum. yemini yeterince kafesde yemeyip elimle yedirdiğim zaman baya baya yiyior ama su içtiğini görmüyorum belkide içiyor.

6. Koray DANIŞMAZ

Koray DANIŞMAZ Süper Moderatör
    Yönetici Altın Üye

Beğenileri:
    69
    Felç olmuş hocam b vitamini eksikliğinden 3 ay önce benim yavrum da olmuştu ve kurtaramadik

7. serhat usta

serhat usta New Member

Beğenileri:
    0
    veterinere götürmen daha faydalı..

8. arda06

arda06 New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar ne yapsam düzelir ?

Sayfayı Paylaş