Karadeniz Pet

Allah rızası için

arda06

Yeni Üye
Kardeslerim abilerim benim muhabbet kusum 2 gundur boyle ayaklarina basamiyor gagasi yardimiyla surunuyor. Ucabiliyor veterinere goturdum vitamin ilaci verdi suya koymami soyledi. Ama suyunu icmiyor yeminide yemiyor ben kafesden cikartip yere koyuyorum yerede yem koyunca yiyor. 3 gun kasindigindan dolayi bit ilaci alip sikmistik. Ayagi incidimi bisemi oldu bilmiyorum. Basiniza boyle bi olay geldimi anlayan varmi beni bilgilendirirmisiniz. Acilllll

uçuyor. bugun duvarda asılı olan saatin üstünde durdugunu gördüm panikle geri aldım ayaklarıylamı durdu bilmiyorum

Felç geçirmiş gibi kuş o ilacı yakından sıktıysan o da zararlı dondurucu etkisi var o tarz spreylerin

M. Kemal ATATÜRK

Ne yapmam gerek düzeltebilirmiyim?
Kardeşim kuşu veterinere göster durumu izah et kuşun neyi varsa önce ona bi teşhis koysun biz burda ihtimal dahilinde konuşuyoruz sana şimdi onu yap bunu yap desek bile kuşa ekstradan zarar verebilme ihtimalin var istemeden de olsa

M. Kemal ATATÜRK

Kardeşim kuşu veterinere göster durumu izah et kuşun neyi varsa önce ona bi teşhis koysun biz burda ihtimal dahilinde konuşuyoruz sana şimdi onu yap bunu yap desek bile kuşa ekstradan zarar verebilme ihtimalin var istemeden de olsa

M. Kemal ATATÜRK

bugun veterrinere götürdüm ayagında kırık incime yok dedi bana vitamin verdi suluguna vitamini sıktım şırınga ile ama içmiyor belkide içiyor farkında değilim. gayet uçuyor kafesinde baktıgım zaman bazen kanatlarını açmış yattıgını görüyorum. yemini yeterince kafesde yemeyip elimle yedirdiğim zaman baya baya yiyior ama su içtiğini görmüyorum belkide içiyor.

bugun veterrinere götürdüm ayagında kırık incime yok dedi bana vitamin verdi suluguna vitamini sıktım şırınga ile ama içmiyor belkide içiyor farkında değilim. gayet uçuyor kafesinde baktıgım zaman bazen kanatlarını açmış yattıgını görüyorum. yemini yeterince kafesde yemeyip elimle yedirdiğim zaman baya baya yiyior ama su içtiğini görmüyorum belkide içiyor.

Felç olmuş hocam b vitamini eksikliğinden 3 ay önce benim yavrum da olmuştu ve kurtaramadik

Geri