Karadeniz Pet

Allah sabır versin acım çok büyük sorum var arkadaşlar

Erdal Arıcan

Paylaşımcı Üye
Konusan kusum bugun kaçtı resmen yastayız böyle acı yok,acil bır sekılde dişisine alışık bir kus baktım cekoslavak 6 aylık güzel bır erkek buldum dişim yerli eş tutmalarında cıftlesmelerınde sıkıntı olurmu hemen alabılırım erkeği alısık ve konustugundan tercıh ettım,dişide alısık.acım hafıfler ıns.herkezden allah razı olsun sımdıden (Üretici üstadlar özellikle sizler anlarsınız eş tutma konusunda .dişim yerli dişi.8aylık daha önce çiftleşmedi yeni kurlaşmalar baslamıstı.

alabilirsiniz, eş tutarlar ancak iyi gözlemlemeniz lazım . kavga durumunda ayırın ancak birbirlerine yakınlarsa problem olmayacaktır. onlar için her kuş arkadaş sıkıntı olmaz

Es olurlar kusunuza üzüldüm çevreyi araştırın çok uzağa gitmemistir bence mavili olandi sanırım tatlı da kustu :(

Es olurlar kusunuza üzüldüm çevreyi araştırın çok uzağa gitmemistir bence mavili olandi sanırım tatlı da kustu :(
Allah razı olsun yusuf bey sizdende daha yenı gırdım eve bulamadık babamda bende baya agladı babamda bende yenı patladım,neyazıkkı yok eşide cılgınca ona öttü ağacların orda balkonda ama nafile mavi olan evet en iyi dostumdu.bu konusan spangle kus var turkuaz kanakları beyaz,forumda 100 tl olan yavru muhabbet ilanlarında o kuşu almak ıstıyorum işte50 tl var 50 tl ayarlayınca alıcam kısmetse dedim sahıbıne.

Canınız sağolsun ancak yinede sorun soruşturun belki birinin evine sığınmıştır

Arıyorum 3 gundur yok haber saldım konu komsuya arkadaslar alısık erkek satmak ısteyen yada bılen bana mesaj atabılırmı alışık olması şart bildiğiniz bırılerı varmı.. dişininde keyfı yok perişan haldeyiz.İrtibat 0538 240 52 37.....0535 582 60 82 amma zormuş be evde duramıyorum deliye döndüm artık ağaçları balkonları dolaşmaktan maaf oldum

Son düzenleme:
1.5 aylık erkek alıp eğitsem dişi 8.5 aylık erkek 6 aylık olana kadar kızışır sanırım böyle birşey yapsammı sizce üstadlar.not ama illa alışık erkek satmak isteyenler haber versin lütfen,çevrenizde bildiğiniz varsa.istanbul

Merhaba çok üzüldüm kuşunuz için. Bende geçen gün yakaladım biz çok sevindik ama sahibi kimbilir ne kadar üzüldü. Zor bir durum. Ayrıca geçen gün camide anons duydum muhabbet kuşu kaçmış diye sizde anons yaptırsanız?

Çok sağolun,anonsu hocaya söylemek gerekli evet,alışık 11 aYlık kadar erkek bulduk hemen aldık kuşçuya düşmüş kader kısmet işte hayvanı kurtardım hem mutlu,eşe atmıştı kendisi üretimci acımız hafifledi bununla ama maviş aklımızdan çıkmıyor çokta iyi konuşuyordu.

Evimizin bir bireyi oluyorlar alışıyoruz inşaallah biri bulurda sahiplenir dışarda yaşayamaz

Dişimi sahiplenecek birileri varsa ilana koyuyorum haberdar ederseniz sevinirim iyi bakacak birilerini arıyorum erkeğine eş felan 30 tl gibi uygun fiyat vercem.

Geri