Karadeniz Pet

Allahım Al Canımı Diyen Muhabbet Kuşu

• Konbuyu başlatan alpercalik
  • Başlangıç tarihi
A

alpercalik

Guest
Arkadaşlar bende bir tane muhabbet kuşu vardı çok sorunluydu. Yakın zamanda öldü. :( Şimdi yine aldım bir tane de satıcı hediye etti. arkadaşlar bu da çok uykucu ayakları mor . Az az arada bir ötüyor. bakar mısınız bunda bir problem var mı ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:56 -->-> Daha önceki mesaj 19:55 --

bir de satıcı tüy dökme dönemine girdi dedi.

diğer kusun kafesini ayır bence ilk olarak ayrıca fotograf net değil

kuşta resme göre kabarma yok, ishalde yoksa vitamin ve mama takviyesi yapın, kuş tüye girmiş doğru, bu mevsimde kuşlar daha hassas olur ve hastalığa daha kolay yakalanıyorlar...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:39 -->-> Daha önceki mesaj 20:19 --

v6p1j.png

Soldaki sarı-parçalı renkli bir kuşun ayağı, sağdaki yeşil renkli bir kuşun ayağı, bu ırktan kaynaklanan bir durum, eğer sizin yeni aldığınız kuşun ağayı sağdaki gibiyse bir problem yok, merak etmeyin...

amca yumurt maması vitamin daya full.

evdeki kuşun yanına kuş alındıgı zaman 1 hafta ayrı kafesde karantina altına alınmalı diye düşünüyorum ben.çünkü petshoptan gelen kuş evdeki kusumuza zarar verebilir hastalıgını bulaştırabilir bu nedenle bence çok sağlıklı birşey bu.şuda varki aynı odada farklı kafeslerde 1 hafta birbirlerini görerek bekleyen kuşlar daha sonra aynı kafese alındıgında ölümcül kavgalarda ortadan kalkıyor.çok mantıklı bence.ama tabi.daha formumuzdan habersiz arkadaşlarımız buna uymuyor,çünkü bilmiyor.ama sanırım bu formda olan herkes bunun farkında :))

kuş zannedersem hem yaşlı hemde hasta görünüyor.bence ayır kafesi

kafesleri ayır ve acilen antibiyotik başla.

url=http://bit.ly/c25MCx]
v7fjw.jpg
[/url]

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kuşunuz yaşli ve bitkin duruyor. dostum degişirme sansınız varsa degiştirin kuşcu dan.

Bu kuşu ucretsiz verdi satici

3 4 gun once almadan once incelemeye gittiğimde de kus bu durumdaydı

Deep oksi fix işe yarar mı

Evde vitamin yok acaba bizim kullandiklarimiz olmaz mi ?

Geri